Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Анна Кошмал: Не ображаюся на акторів серіалу Свати, які підтримують війну

Опубліковано lemberglegion, 13:30, 22.04.2024.  Переглядів: 352  Відправити другу: Анна Кошмал: Не ображаюся на акторів серіалу Свати, які підтримують війну  Роздрукувати: Анна Кошмал: Не ображаюся на акторів серіалу Свати, які підтримують війну

3514_ko.jpeg (13.79 Kb)

Українська акторка Анна Кошмал виконала роль Жені у серіалі "Свати". Вона зізналася, що з іншими акторами ніколи не було якихось сімейних чи навіть дружніх відносин, вони навіть номерами телефонів не обмінялися.

"Всі чомусь думають, якщо ми в серіалі родина, то у нас і в житті такі стосунки. Але це неправда. Ми могли повечеряти разом, але поза проєктом ми ніколи не листувалися, не телефонували один одному. У мене навіть немає жодного номера телефона цих людей. У нас ніколи не було контакту. Ми приїхали, попрацювали і роз'їхалися. Ніколи не було жодних родинних зв'язків. На дружні стосунки ніколи не переходили, лише робочі", - запевнила Кошмал у програмі "Вихідний 2.0".

Анна додала, що не бачить сенсу ображатися на хворих людей, а саме так вона ідентифікує акторів серіалу "Свати", котрі підтримують російське вторгнення.

"На хвору людину якось дивно ображатися. Вони мені абсолютно чужі люди. І сказати, що я якось засмутилася, то я нічого не втратила. Я нічого від них не чекала. У мене не було жодних розчарувань або образ. Мене це взагалі не хвилює. Хай роблять, говорять, що заманеться. Хай самі в цьому болоті возяться. Сьогодні я це бачу інакше: не завжди розумієш, з якими людьми ти перебуваєш поруч", - підкреслила акторка.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп