<![CDATA[Glianec.com]]> ru <![CDATA[Блогерка Софія Стужук з сім’єю та учасником "Холостячки" відвідала США]]>

Відома українська блогерка Софія Стужук часто є центром обговорення української публіки. Після ситуації зі смертю колишнього чоловіка Дмитра Стужука, її помічали у компанії учасника шоу "Холостячка" Андрія Шатирка, та вона не давала ніяких компліментів щодо цієї теми.

У своєму Інстаграм жінка поділилась новими фото. У кадрі вона позувала зі своїми дітьми та Андрієм. Вони разом полетіли у США, де проведуть 1,5 місяці. Окрім цього пара постійно перебуває разом та Софія навіть називає хлопця сім’єю.

Блогерка поділилась спільною світлиною біля океану. Вона позувала у спортивному костюмі, тримаючи на руках доньку, поруч з ними стояли ще одна донька та син, а позаду позував Андрій Шатирко.

Фанати у захваті від таких новин та пишуть, що Софія та Андрій чудова пара та вони дуже раді за них.

]]>
Фішки http://www.glianec.com?id=38337 Wed, 14 Apr 2021 10:00:00 GMT
<![CDATA[Шоу "Маска" вирішили продовжити на 2 сезон]]>

Нещодавно відбувся грандіозний фінал першого сезону шоу "Маска", переможцем стала Злата Огневич у образі Сонця. Фанати полюбили цей формат, тому творці вирішили дати їм нові емоціі.

На офіційній сторінці програми в Інстаграм з’явились новини щодо майбутнього проекту. Продюсери повідомили, що продовжують її на другий сезон, адже перегляди були дуже хорошими, тому це на руку телеканалу.

Наразі невідомо чи склад детективів залишиться у поточному складі. Та є певна інформація щодо учасників, серед претендентів опинились Акула, Картопля, Жираф, Фурія, Фенікс та інші.

Також піл час зйомки спецвипуску судді та глядачі мали змогу побачити першого учасника другого сезону. Ним став Фаворит, який виконав пісню Алли Пугачової та постав у чорному худі, що наштовхнуло Олю Полякову на думку, що під маскою ховається Дмитро Шуров. Та розгадати його постать детективи зможуть у другому сезоні шоу.

]]>
Фішки, Шоу та передачі http://www.glianec.com?id=38336 Wed, 14 Apr 2021 07:00:00 GMT
<![CDATA[Ювелірка Валерія Гузема звинуватила "Золотий вік" у плагіаті її роботи]]>

Валерія Гузема активно розвиває свій бренд "Guzema Jewerly", та ділиться з фанатами своїми труднощами та радощами у роботі.

25 березня її компанія святкувала своє 5-річчя і жінка дуже пишається усіма своїми роботами за цей термін. Та все ж стались і погані події. У своєму Інстаграм зірка заявила, що "Золотий вік" сплагіатив її прикрасу. Валерія навела приклад каблучки, яку сама створила у 2016 році та запатентувала її та показала витвір конкурентів.

Гузема обурена тим, що компанія навіть не додала своїх власних елементів та не змінила зовнішній вигляд прикраси. Також керівництво "Золотого віку" не відреагувало на її звернення, тому жінка подала на них у суд за порушення прав власності.На офіційній сторінці в Інстаграм "Золотого віку" спростували слова Валерії. Вони запевняють, що не копіювали її витвір, а свою каблучку створили у 2016 році, що засвідчили документами. А Гузема отримала патент у 2018 році, тому вони відкидають усі звинувачення та не згодні з її словами.

]]>
Фішки http://www.glianec.com?id=38335 Wed, 14 Apr 2021 04:00:00 GMT