<![CDATA[Glianec.com]]> ru <![CDATA[Дружина "Холостяка" прокоментувала зустріч з російською журналісткою у Парижі]]>

Дружина героя "Холостяк-10" Макса Михайлбка модель Даша Хлистун перебуває у Парижі, де відбувається Тиждень моди. Там вона зустрілась з російською журналісткою.

Зірка розповіла у своєму інстаграм, що з нею трапилась дивна ситуація. На бекстейджі її чекала журналістка, яка спілкувалась російською. І виявилось, що вона з Росії. Тому Даша відмовила їй.

"Вона хотіла спеціально до мене підійти на бекстейджі, коли мені робили волосся. Після цього мене забрали на мейк. Вона чекала, коли у мене з'явиться час. Вона підійшла до мого луку і до мене, і заговорила зі мною спершу російською. Я на неї подивилася і вона одразу перейшла на англійську і сказала: "Давай поспілкуємося англійською". Я кажу: "А ви звідки?" Вона мені каже: "Я з Парижа". "А родом звідки?" Вона відповіла: "Росія". Я кажу: "Сорі, ні"", - сказала Даша.

Хлистун також додала, що журналістка знала, що вона українка і тому підходила, аби спровокувати конфлікт.

"Вона знала, що я українка, бо вона мене не вперше бачить, я вже не перший рік роблю кутюр і фешн вік. Але навіщо вона це зробила? Вона хотіла, щоб я з нею заговорила англійською, наче й не було нічого поговорити? От що вона хотіла? Чи вона хотіла конфлікту?" - додала вона.

2611_photo_2023-01-26_23-44-58.jpg (43.31 Kb)

1884_photo_2023-01-26_23-45-04.jpg (45.54 Kb)

Також Даша розповіла, що та підходила до неї з питанням "Ну что, поговорим?". А не спілкувалась англійською, тому вона відмовила у спілкуванні, аби не потрапити у неприємності.

6939_photo_2023-01-26_23-46-32.jpg (44.68 Kb)]]>
Фішки http://www.glianec.com?id=44361 Fri, 27 Jan 2023 19:46:00 GMT
<![CDATA[БЕЗ Обмежень представили пісню про українських воїнів]]>

Українські воїни вселяють надію у мільйони українців, що скоро Україна знову буде вільною і всі сім’ї будуть разом. Такому сенсу присвятив нову пісню гурт "БЕЗ Обмежень".

Музиканти представили трек "Повернись живим". У ньому вони заспівали про воїнів, яких вдома чекають рідні.

Також колектив презентував щемливий кліп на композицію.

[i][/i]

"Знімаючи кліп на цю пісню, на екрані ми транслювали відео зі здебільшого позитивними емоціями військових людей. Нам дуже хотілось показати не тільки війну, яку ми з вами й так бачимо щоденно: довкола себе або з новин. Хотілось бачити військових із простими, щирими емоціями: радість від зустрічі з близькими людьми чи обійми з побратимами. Ми показали світлі емоції – власне, ті емоції, за які Україна і веде свою визвольну боротьбу", - сказав лідер гурту Сергій Танчинець.

]]>
Фішки http://www.glianec.com?id=44360 Fri, 27 Jan 2023 17:13:00 GMT
<![CDATA[Даша Квіткова прокоментувала, чи можливе возз’єднання з Добриніним]]>

Днями блогерка Даша Квіткова шокувала новиною, що вони з Микитою Добриніним розійшлись. Проте віддані пари сподіваються на об’єднання подружжя.

Зірка зізналась, що фанати активно пишуть їм, що сподіваються, що Даша та Микита зійдуться та будуть разом. Такими смс її закидають підписники і бажають їм зберегти сім'ю.

Проте Квіткова не бачить такого розвитку подій та різко відповіла підписників.

"Не розлучаються люди, коли у стосунках все добре. Не розходяться люди через роботу, як всі пишуть, що ми розійшлися через мою роботу. Сподіваюся, ви це зрозумієте. Я відповідала вже в інтерв'ю, що поки немає шансів, і точно ми не зійдемося з Микитою", - сказала Квіткова.

Також Даша висловилась, що не почувається у стражданнях, тому їй не потрібна жалість.

"Я не страждаю, у мене немає смутку в очах, про який ви пишете. Ми спілкуємося, ми бачимося, у нас є син. У нас все добре, але окремо", - додала Квіткова.]]>
Фішки http://www.glianec.com?id=44359 Fri, 27 Jan 2023 15:09:00 GMT