<![CDATA[Glianec.com]]> ru <![CDATA[Хороші новини: перша леді Канади вилікувалася від коронавірусу]]>

Перша леді Канади вилікувалася від коронавірусу - про це Софі Грегуар-Трюдо повідомила на своїй сторінці в Facebook.

«Вона почуває себе прекрасно, - написав прем'єр-міністр Джастін Трюдо в соцмережах. - У моєї сім'ї все добре - і у дітей, і у мене».

Подружжя настійно радять перебувати вдома, берегти себе і близьких в цей непростий час.

]]>
Фішки http://www.glianec.com?id=34262 Sun, 29 Mar 2020 13:52:49 GMT
<![CDATA[Екс-холостяк заразився коронавірусом]]> Холостяк", британський бізнесмен Френсіс Метью, минулого тижня відчув перші ознаки нездужання.

2598__41f_vcnr9ypd.jpg (36.21 Kb)

Френсіс вважає, що підхопив смертельний вірус у спортзалі:

"Я майже впевнений, що заразився у тренажерному залі. Після одного із занять я як раз відчув нездужання і слабкість", - поділився британський бізнесмен.

Френсіс досить докладно описав всі симптоми, які у нього виявлялися. Спочатку йому було складно дихати і був великий занепад сил. Після почала боліти голова, він втратив можливість відчувати смак і запах, а пізніше почався сильний кашель. Як тільки він відчув перші симптоми, бізнесмен самоізолювався.

Також за словами Френсіса, захворіла і його дівчина. Однак він її не заражав, оскільки вона зараз перебуває у Франції. Зараз його кохана йде на поправку, хоча у дівчини були складніші симптоми.]]>
Фішки http://www.glianec.com?id=34261 Sun, 29 Mar 2020 05:00:00 GMT
<![CDATA[Бойфренд Лободи не хворий коронавірусом]]>
2556__41f_vcnr9ypd.jpg (28.56 Kb)

Однак, інформація виявилася неправдивою. Остаточні тести на наявність смертельного вірусу дали негативний результат. Про це повідомляється на офіційній сторінці гурту Rammstein у Facebook.

Тілль добу провів у відділенні інтенсивної терапії однієї з берлінських лікарень. А вчора увечері його перевели з цього відділення через поліпшення стану співака.

Згідно з даними Bild, у Тіля Ліндемана лікарі виявили запалення легенів. Проте ця хвороба не пов’язана з коронавірусною інфекцією.]]>
Фішки http://www.glianec.com?id=34260 Sun, 29 Mar 2020 04:30:00 GMT