<![CDATA[Glianec.com]]> ru <![CDATA[Оля Полякова попросила Зеленського дати українське громадянство росіянці Білоцерківській]]>

Відома українська співачка Оля Полякова виїхала з України під час війни та жила на у Франції. У своєму домі їх прихистила Ніка Білоцерківська - російська блогерка, уродженка Одеси.

Зірка засудила війну в Україні, тому Полякова наважилась на відповідальне прохання. Днями Ніка святкувала день народження і Оля попросила у президента України Володимира Зеленського дати їй українське громадянство.

У дописі співачка також розповіла, як її подруга допомогає Україні та яке покарання несе за це в Україні.

"Це наша Ніка! І в неї сьогодні день народження! А наша, тому що з першого дня війни за нас, не зважаючи на перше кримінальне провадження у росії за правду про Україну і російську агресію, потім федеральний розшук, а напередодні свого др, в росії заарештували все її майно! А вона все одно говорить і пише правду, а ще допомагає Одесі, шпиталям та пораненим, тому що поклик крові, тому що одеситка! Її багатомільйонна аудиторія чує її і свій вклад в нашу майбутню перемогу вона робить щоденно, незважаючи на кримінальні переслідування, арешти майна, погрози. І в день народження цієї сміливої жінки я хочу звернутися до нашого Президента Володимира Зеленського i попросити найкращий подарунок у світі — українське громадянство для Білоцерковської Вероніки, як для вірної дочки свого народу!" - написала вона.У коментарях підписники зірки розділились на два табори: одні підтримали Олю, а інші засудили її, стверджуючи, що росіяни не можуть отримувати українське громадянство.

Білоцерківська також висловилась щодо цієї ситуації у коментарях. За її словами вона не просить паспорт України, але має його отримання законні підстави.

"Дорогі, хто переживає за моє громадянство, коментатори. Не нервуйтесь – його я можу отримати на абсолютно законних підставах і навіть у спрощеному порядку – за правом народження в Одесі і тому що в мене там же мешкає частина моєї родини. Не витрачайте нерви, я нічого ні в кого не прошу", – написала подруга Полякової.


1398_62b702edea637.jpg (80.51 Kb)]]>
Фішки http://www.glianec.com?id=42793 Sat, 25 Jun 2022 22:28:00 GMT
<![CDATA[Оля Полякова розсекретила дату повернення в Україну]]>

Українська співачка Оля Полякова активно проводить благодійні концерти за кордоном на підтримку України. Однак зовсім скоро зірка планує повернутись на батьківщину.

У шоу "Вечір з Україною" артистка зізналась, що планує повернутись додому вже у липні, а саме 5 липня.

"Приїду 5 липня. Я так хочу додому! Я давно не бачила чоловіка, і мої діти не бачили свого татка. Ніколи такої розлуки у нас не було. Мені треба дати благодійні концерти у своїй країні. Підтримати своїх людей, які залишися. Поїду з концертами в ЗСУ, у шпиталі, до біженців. У мене розписані дати, і я дуже цьому рада. Так цього чекаю, думаю, коли перетну кордон, сильно плакатиму", – сказала Оля.

Також артистка зізналась, що планує записати альбом українською мовою. У нього увійдуть пісні "Доленька" та "Оля", яку зірка переклала з російської мови.

"Я їду аби записати альбом, і, думаю, до осені він буде готовий. У мене вже є 3 прекрасні пісні: "Доленька", яка написана у час війни, вона про долю і те, як все змінилося; пісня "Оля", яка писалася російською, але ми її вже переклали і українською вона звучить ще більш проникливо. Багато людей кажуть, що мій голос звучить українською набагато глибше і душевніше. Мені приємна така метаморфоза, тим більше, що я дорослішаю. У своєму україномовному альбомі я зможу подорослішати. Ми всі стали старшими, горе нас дуже змінило. Нам час ставати на ніжки самостійно, і ми це зробимо всією країною", – зізналась Полякова.

]]>
Фішки http://www.glianec.com?id=42792 Sat, 25 Jun 2022 18:24:00 GMT
<![CDATA[Мішель Андраде пригадала, як вивозила свою маму з Києва під час війни]]>

Українська співачка Мішель Андраде у день початку повномасштабної війни перебувала за кордоном на зніманнях шоу "Орел і Решка". А рідні зірки були в Україні, тому їй довелось їх рятувати.

У новому інтерв’ю артистка розповіла, що її бабуся та мама повідомили про початок вторгнення. Жінки побажали залишитись в Україні та були у Києві перші тижні.

Проте ситуація, коли мама Мішель побачила, як танк переїхав машину з людиною, змусила виїхати з України.

"Я поки була в Лісабоні, волонтерила, максимально як могла. Ми відкрили свої фонди, допомагали з амуніцією, ліками, з усім чим могли. І паралельно намагалася вибудовувати логістику, мама з бабусею не хотіли їхати, вони були в Києві. Мама бачила, як танк переїжджає машину і людину. Так, вона наживо це бачила. Я їх вмовляла поїхати, вони не хотіли. Я їх вмовила. Паралельно вибудовувала логістику, щоб їх звідти вивезти. Зараз мама з бабусею разом, я переїхала до Іспанії", - розповіла зірка.

]]>
Фішки http://www.glianec.com?id=42791 Sat, 25 Jun 2022 17:30:00 GMT
MySQL ERROR [query]: *** (you don't have a permission to see this error) ***