<![CDATA[Glianec.com]]> ru <![CDATA[Блогерка Саша Бо прокоментувала інтерв’ю колишнього чоловіка]]>

Блогери Саша Бо та Ігор Пустовіт продовжують з’ясовувати свої відносини у мережі. Спершу жінка стал героїнею шоу Маші Єфросиніною, тепер вже чоловік прийшов у гості до Слави Дьоміна.

Саша у своєму Інстаграм не промовчала та прокоментувала всі висловлювання колишнього у інтерв’ю.

Зірка заявила, що він дотримався обіцяного та влаштував їй ефектне шоу. Її не дивує ця ситуація та вона не шкодує про своє рішення піти. Саша запевняє, що прийшла на інтерв’ю, аби розкрити усе,чим її можна було шантажувати та бути чесною перед усіма, Ігор же прийшов прополоскати її у лайні.

"«Все сталось так, як мало статись. Він обіцяв мені ефектне шоу — я його отримала. Я спокійно приймаю цю ситуацію, бо я взагалі не здивована. Я вкотре переконалась в правильності свого вибору — більше не терпіти. Можете проаналізувати, можете зробити висновки, можете бути байдужими або просто посміятись з цього цирку. Я з відчаю прийшла на інтерв'ю, щоб відкрити свої болі і страхи, а дехто прийшов відмазатись, жорстоко помститись і прополоскати у лайні «кончену і хвору колишню» і її батьків (як по-чоловічому). Я дуже вірю, що в нашій країні буде набирати обертів інститут репутації і культура відміни. Бо ці всі виправдання і нападки є просто нікчемними. Ви все побачили самі. Хто і як себе поводив", - запевнила зірка.

Бо заявила, що другого інтерв’ю давати не буде та не збирається ганьбити батька своїх дітей. Усі документи вона передала у суд, який все і вирішить.

"Ні, я не жалію про те, що озвучила всього 5% трешу, який я пережила. Другого інтерв'ю і роздування скандалу не буде. Моя доброта знову зіграла проти мене, але після бою кулаками не махають. Мені вистачило розуму не позорити батька своїх дітей в їх очах і я гордо з цим йду далі. Моє інтерв'ю мало зовсім іншу ціль. Всі матеріали я мовчки передала в суд і продовжую жити щасливо для себе і заради дітей", - підсумувала Саша.

]]>
Діти та сім'я, Фішки http://www.glianec.com?id=39962 Wed, 22 Sep 2021 14:24:00 GMT
<![CDATA[Олександра Заріцька розсекретила ім’я партнера, від якого відмовилась, бо той не вірив в її перемогу]]>

Солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька стала учасницею п’ятого сезону шоу "Танці з зірками". У інтерв’ю для Маші Єфросиніної зірка розповідала, що змінила партнера. Адже він не вірив у її перемогу, тому вона відмовилась танцювати з ним.

Тоді Саша не розсекретила ім’я чоловіка, та зараз все ж наважилась це зробити. Ним виявився партнер Анни Різатдінової Олександр Прохоров.

Заріцька зізналась, що вони з танцюристо дружили і вона хотіла налагодити спілкування, однак він не вірив у їхній успіх. Ба більше, Олександр вважав, що зірка легковажно ставиться до проекту, тому довго тут не затримається. Тому він навіть ходив на проби до інших учасниць шоу.

"Відбувся невеликий конфлікт, й Олександр перший проявив бажання не танцювати. Я хотіла з Сашею танцювати, ми дуже дружили. І це був для мене удар", - додала зірка.

Після цієї ситуації Заріцька успішно танцює з Юрієм Мєшковим. Тоді як Прохоров не бере участь у шоу.

"Я просто погодилася на людину, яку взагалі не знаю. Але все класно, Слава Богу", – поділилась Саша.

]]>
Фішки, Шоу та передачі http://www.glianec.com?id=39961 Wed, 22 Sep 2021 13:34:00 GMT
<![CDATA["Не хочу більше ніколи в житті фехтувати", - Ольга Харлан відверто розповіла про життя після Олімпіади]]>

Ольга Харлан є надуспішною українською спортсменкою. Зірка має величезні успіхи у фехтуванні, що доводять її численні здобутки на міжнародній арені.

Однак на Олімпіаді 2021 році Ольга провалилась. Вона не здобула бажаної медалі та поїхала зі змагань зі чим.

"2021 рік змінив моє життя. Я поїхала на свою четверту Олімпіаду і повернулася без нічого. Я програла один бій – згадую це, як пекло. Перше, що я собі сказала – я не хочу більше ніколи в житті фехтувати", - розповіла зірка.

Після Олімпійських ігор Харлан довго думала над своїм виступом та аналізувала його. Вона зізналась, що зараз хоче знайти себе без фехтування та довести, що може бути не тільки з шаблею та у масці.

"Я перегоріла. Я не справилася. Цей програш змусив мене переоцінити моє життя і я дуже рада, що зараз знаходжусь на «Танцях з зірками». Це мій тайм-аут в спортивній кар'єрі і мій персональний старт. Для мене це можливість показати себе і подивитися на себе без шаблі та без маски. Я хочу бути різною: красивою та ніжною. І я дуже хочу перемогти. Це шоу розбудило в мені спортивну злість", - підсумувала Харлан.

]]>
Фішки http://www.glianec.com?id=39959 Wed, 22 Sep 2021 12:36:00 GMT