Новини

Join новини

загрузка...

Новинки моди

Загрузка...

Антін Мухарський "завинив" колишній дружині півтора мільйони гривень

Опубліковано Olena_Yur, 21:45, 06.09.2017.  Переглядів: 885  Відправити другу: Антін Мухарський   Роздрукувати: Антін Мухарський

Цікаво, чи буде колись приємне закінчення розлучення колись однієї з найкрасивіших пар в Україні - Антіна Мухарського та Сніжани Єгорової? Поки що пара робить все один для одного, щоб "насолити" та принизити, причому висвітлює кожен крок у мережі.

Так, днями на сторінці Антіна з'явилася чергова розповідь, на цей раз про виплату ним аліментів, а також про непорозуміння з судовою та виконавчою владою, яке може обернутися чималими проблемами для самого ведучого.

7592_aa98201b8373a03f20ca786e0134dd9d_1006359_643653998987165_81125_n.jpg (14 Kb)

"Скажу одне – за три з половиною роки я так і не зміг дістатися в Оболонському суді до рішення першої інстанції з перегляду суми контракту. Судді знизують плечима і позаочі кажуть: "У вашої колишньої жінки дуже впливові покровителі. І вам кожен юрист скаже, що будь-яку справу можна затягнути на п'ять років, шість, сім... Скільки вистачить грошей і впливу", - стверджує Антін.

Як розповідає Мухарський, він добровільно вирішив виплачувати аліменти. "У розмірі 3000 долларів США, і подарувавши їм великий заміський будинок і 4-кімнатну квартиру. На той момент мав великий проект на телебаченні, весільну агенцію, купу концертів і корпоративів. В контракті було зазначено, що у разі зміни мого матеріального стану, суму можна переглянути. Прийшла революція, за нею - війна. Роботи нема. Я попросив на той час мою ще законну дружину, переглянути суму, зазначену в контракті. У відповідь вона за поданням приватного нотаріуса Мазарчук Н.В. виписала перший виконавчий лист, за ним другий, третій і понеслося... Окрім шаленої травлі в пресі і на ТБ, нищення моєї репутації, за півроку я мав штучний борг в 1 500 000 (мільйон пятсот тис. грн)", - пояснює актор.

"А сьогодні мені прийшла отака СМС-ка, де зазначено, що я, в рахунок погашення боргів, винен одному з банків 227 383 грн (двісті двадцять сім тисяч триста вісімдесят три гривні) в рамках порушеного проти мене виконавчого провадження. Мене елементарно позбавляють засобів легального заробітку, пересування по місту, плюс продовжують невпинну травлю на ТБ, позбавляють можливості бачитися з дітьми. Я реально загнаний в кут нашею наскрізь корумпованою, гнилою судовою системою, коли тобі кожен суддя, юрист і судовий виконавець в очі може сказати: "Вибачайте, у неї дуже впливові покровителі"", - підсумував Антін Мухарський.

4162_345678.jpeg (22.64 Kb)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новиниІнші новини

Інші новини


Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп