Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Алан Бадоєв прокоментував мовчання ексдружини про війну

Опубліковано Diana_Iliyina, 19:36, 30.05.2023.  Переглядів: 445  Відправити другу: Алан Бадоєв прокоментував мовчання ексдружини про війну   Роздрукувати: Алан Бадоєв прокоментував мовчання ексдружини про війну

7707_03089cb04ed31e39bc59e87dad82526f-quality_70xresize_crop_1xallow_enlarge_0xw_750xh_463.jpg (31.45 Kb)

Кліпмейкер Алан Бадоєв під час повномасштабної війни активно підтримує Україну та показав свою позицію у цьому питанні. В той час колишня дружина режисера Жанна Бадоєва мовчить про ці події.

Алан розповів, що їм є про що поговорити, проте він вважає, що сварки у такий час недоречні.

Також Бадоєв прокоментував і новину, що Жанна перебуває у підсанкційних списках РНБО.

"Я казав від самого початку, що зараз не час сратися. Жанну я як любив, так і люблю. Вона мати моєї дитини, а для мене це святе. Коли закінчиться війна, підемо і розберемо ці списки, і дещо пояснимо. Але це буде лише, якщо Жанна захоче. Якщо вона там зараз є в списках, ми погоджуємося. Хай так і буде, але нам є що сказати і що показати теж. Коли прийде час висловитися і щось показати, Жанна з чоловіком це зробить. Але це не зараз, і я не маю права це робити", - розповів Бадоєв.

В той час, як ексдружина мовчить про війну, їхні діти - спільна донька Лола та син від першого шлюбу Жанни Борис - підтримали його.

"Це така важка для мене річ, бо взагалі-то я завжди звик бути для дітей таким бадьорим татом і захисником. А тут і Боря, і Лола телефонували кожного вечора і просто зі мною годинами розмовляли. Вони були дуже налякані. Вони за мене дуже боялися. Але діти мене дуже підтримували. Ми все це пережили і врятували клімат між собою", - додав режисер.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Система Orphus

  Загрузка...
  Коментування даної новини заборонено
  Підписатись не коментуючи
  E-mail:


  Перегляньте наше відео  Новини партнерів


  Цікаві новини


  Інші новини  Інші новини

  Загрузка...

  Погода в Україні


  Ми в facebook
  Додати на яндекс

  добавить на Яндекс  Твій гороскоп