Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

"Вона звинувачує нас у її смерті", - Крутоголов розповів про сварку з сестрою Марини Поплавської

Опубліковано Diana_Iliyina, 03:51, 21.09.2022.  Переглядів: 808  Відправити другу:   Роздрукувати:

41_pryr2b3t8uohj7z3x23xy7bspojzzuwnawbn7rat.jpeg (32.77 Kb)

Нещодавно сестра трагічно загиблої Марини Поплавської пубічно з'ясовувала стосунки з "Дизель Студіо". Єгор Крутоголов розповів, чому між компанієюта Людмилою Поплавською виник конфлікт. За словами чоловіка Людмилі не подобається, як працює керівництво.

"Ми не робимо того, чого вона хоче. Вона хоче, щоб ми заплатили їй гроші. Ми хотіли поставити пам'ятник. Ми його зробили. Навіть два. Ми зробили пам'ятник для цвинтаря, ми зробили для міста – в Житомирі, але саме сестра не дозволяє нам його поставити. Не так, як вона хотіла, все відбувається",– сказав чоловік.

А ще жінка розаовідала, що керівники обманюють, щодо відкритого депозиту для плимінниць Марини, хоча Єгор зазначив інше.

"Це складні дуже стосунки. Я думаю, що вона звинувачує нас у її смерті, що це ми в цьому винні. Ми зробили два депозити для дітей її сестри. Ми чекали, коли їм виповниться 18 років, старша вже досягла повноліття. Ми хотіли купити їм по квартирі в Житомирі. Але виявилося, що це досить складно здійснити без згоди її матері. Поки що лежать два депозити по 20 тисяч доларів для її ж дітей, а вона ллє на нас бруд і звинувачує в усіх смертних гріхах",– поділився він.

На звинувачення Людмили, що шоу піариться на смерті Марини, актор відповів коротко і чітко, сказавши що згадують її у своїх номерах, бо шанують її і не хочуть аби глядачі забули її.

"Піаритися на імені покійної подруги – це якийсь треш, це останнє, що нам би хотілося робити. Ми б хотіли зберегти добру пам'ять про неї, хороше ставлення, щоб люди її не забували. Якщо б номери з її участю не були в ефірі, я думаю, що вже за рік люди почали б забувати… Ми спеціально формуємо ефіри, щоб вона продовжувала з'являтися на телебаченні і залишатися в пам'яті людей", - додав Єгор.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Система Orphus

  Загрузка...
  Коментування даної новини заборонено
  Підписатись не коментуючи
  E-mail:


  Перегляньте наше відео  Новини партнерів


  Цікаві новини


  Інші новини  Інші новини

  Загрузка...

  Погода в Україні


  Ми в facebook
  Додати на яндекс

  добавить на Яндекс  Твій гороскоп