Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Данилко відреагував на поведінку Ані Лорак та Наташі Корольової під час війни

Опубліковано Diana_Iliyina, 14:46, 11.09.2022.  Переглядів: 816  Відправити другу: Данилко відреагував на поведінку Ані Лорак та Наташі Корольової під час війни  Роздрукувати: Данилко відреагував на поведінку Ані Лорак та Наташі Корольової під час війни

6426_8755d96322938368f80faf7a0a29eb24.jpeg (28.94 Kb)

Український артист, також відомий як Вєрка Сєрдючка , Андрій Данилко прокоментував мовчання українських артистів які продовжують працювати та жити в Росії.

"Вони обрали так. Це їхній вибір. Я ставлюся з розумінням. Я, звісно, це зрозуміти не можу за своїми людськими якостями, але з іншого боку, я розумію – це страх, вони там живуть. Наташа Корольова – я розумію чому… Вона просто мовчить, але дім, це страшно. Я не засуджую нікого, але я це зрозуміти не можу",– сказав чоловік.

Ще чоловік додав, що краще мовчати, як Алла Пугачова, але всіма своїми діями дати всім зрозуміти , що ти не підтримуєш Росію.

"Вона все правильно робить. У її випадку, я от дивлюся, дуже багатьом я б порадив - краще б вони мовчали, ніж говорили. Мовчання – золото. Мовчання, хтось сказав стосовно Алли Борисівни, здається Артур Гаспарян, вона так красномовно мовчить, - все зрозуміло. Я її дуже поважаю, і коли я бував у важких ситуаціях… Є речі, я їй дуже вдячний. Я її про це не просив, коли вона за мене заступалася на "Євробаченні". Запросила мене, коли я був взагалі заборонений для приїзду. На відкритті "Радіо Алла" ми виступали, їх там всіх паралізувало",– додав Данилко.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп