{728}

Новини

Join новини

загрузка...

Новинки моди

Загрузка...

Уся правда про ботокс, яку вам треба знати

Опубліковано Galia_Tsvyk, 06:55, 30.05.2020.  Переглядів: 310  Відправити другу: Уся правда про ботокс, яку вам треба знати  Роздрукувати: Уся правда про ботокс, яку вам треба знати

Ботокс викликає страх, коли справа стосується певних зон.

1776_1f.jpeg (31. Kb)

Косметична терапія ботулінічним токсином, відома також як ін’єкція нейротоксинами, допомагає зменшити появу тонких ліній і зморщок, паралізуючи м’язи під ними. До зазвичай використовуваних торгових марок у сфері лікування зморщок, гусячих лапок і гіпергідрозу (підвищеного потовиділення) належать Dysport, Xeomin, недавно схвалений FDA Jeuveau, а також найвідоміший з усіх — Botox.

«Ботокс — це ін’єкційний нейромодулятор, який допомагає послабити дисбаланс нервових м’язів», — пояснює дерматолог з Лос-Анджелеса Гарольд Лансер. Іншими словами: хоч куди ви ввели ботокс, він змушує тимчасово завмерти м’язи, що лежать поряд. Коли м’язи перестають рухатися, зморшки перестають формуватися. Але чи так це просто? Не кажучи вже про безпеку.

Ви, напевно, чули про людей, які почали використовувати ін’єкції ботоксу ще до того, як у них з’явилася легка подоба зморщок, щоб насамперед запобігти їхньому розвитку. Або, можливо, ви бачили приклади неприродно замерзлих облич, які взагалі викликали у вас огиду до подібних ін’єкцій. Попри величезну й дедалі більшу популярність ботоксу серед відомих і нових брендів, індустрія косметичних ін’єкцій все ще сповнена невідповідностей.

Тому завжди доцільно провести дослідження, перш ніж іти під голку. Щоб відповісти на всі наші колективні запитання, ми поговорили з безліччю експертів і знайшли пояснення найпопулярнішим побоюванням щодо ботоксу.

Чи запобігає ботокс зморшкам?
Так. Botox (або його конкуренти Dysport, Xeomin і Jeuveau) — це високоочищені токсини, які можуть тимчасово прибирати або зменшувати горизонтальні лінії на лобі, вертикальні лінії «похмурого погляду» й гусячі лапки. «Ін’єкції сповільнюють роботу м’язів, які скорочуються сотні разів за день, унаслідок чого на шкірі з’являються лінії», — говорить пластичний хірург з Нью-Йорка Майкл Кейн, автор книги The Botox Book.

По суті, де ботокс не вводь, там він і паралізуватиме м’язи під шкірою. «Ботокс заважає нервовій стимуляції м’язів, що є наслідком надмірної міміки обличчя, — пояснює Лансер. — Коли м’язи розслаблюються, лінії зменшуються».

На додаток до зменшення ліній у зоні між бровами ботокс може також трішки підняти куточки рота, які провисають з віком, згладити «подушечку» на деяких підборіддях, пом’якшити «лінії курця» навколо рота й вертикальні лінії на шиї.

Чи спричинює ботокс оніміння й застигле обличчя?
«Ботокс не призначений для усунення міміки обличчя, — каже Лансер. — Він призначений для пом’якшення ліній, утворюваних унаслідок надмірно емоційної міміки: від примруження й похмурого погляду до усмішки». Ботокс паралізує м’язи, але не впливає на нерви, що відповідають за чутливість, зокрема й оніміння. За умови правильного використання ботокс може підняти чоло, щоб обличчя було привабливішим і відкритішим.

«Але якщо ввести занадто багато ін’єкцій у небезпечні зони — горизонтальні лінії на лобі, то ви матимете вигляд Спока із серіалу «Зоряний шлях», — говорить Джин Карутерс, хірург-офтальмолог з Ванкувера, яка стала співавторкою першої статті про переваги ботоксу разом зі своїм чоловіком Аластером у 1989 році. Саме тому важливо лікуватися в досвідченого лікаря, який зможе оцінити розмір ваших м’язів і визначити кількість ботоксу, потрібну у вашому випадку.

Ботокс — це боляче?
Як і більшість ін’єкцій, ботокс може супроводжуватися злегка хворобливими відчуттями, особливо в зоні між бровами. Деякі лікарі пропонують місцеву анестезію (спеціальний крем) за 10 хвилин до процедури або прикладають до потрібної зони лід, щоб викликати оніміння.

Чи призводять ін’єкції ботоксу до побічних ефектів?
Кожний препарат має побічні ефекти, і Botox не виняток. На щастя, «побічні ефекти від ботоксу трапляються зрідка й мають тимчасовий характер», — зауважує Адам Колкер, сертифікований пластичний хірург з Нью-Йорка. Потенційні побічні ефекти (тільки в 1—5% випадків) охоплюють легке мляве відчуття в бровах або повіках, яке зазвичай проходить упродовж двох тижнів, невеликі синці в зоні введення препарату й головний біль.

Як довго тримається результат?
Всі люди різні, тому відповідь відрізняється від пацієнта до пацієнта. Загалом, «результат можна побачити впродовж чотирьох-п’яти днів і він тримається впродовж трьох-шести місяців без затримок або хірургічного втручання, і майже без дискомфорту», — каже Собел. Тож «деякі пацієнти проходять лікування кожні три місяці, а багато хто лікується кожні чотири-шість місяців», — пояснює Колкер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...

Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новиниІнші новини

Інші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп