Новини

Join новини

загрузка...

Новинки моди

Загрузка...

Як зробити так, щоб дитина добре знала математику

Опубліковано Galia_Tsvyk, 21:18, 30.01.2020.  Переглядів: 232  Відправити другу: Як зробити так, щоб дитина добре знала математику  Роздрукувати: Як зробити так, щоб дитина добре знала математику

9445_xf0zjrjl6vw.jpg (32.79 Kb)

У кожного з нас були улюблені шкільні предмети, а також ті, які нам не надто подобались. Звісно, така сама ситуація і в наших дітей, котрі зазвичай не дуже добре орієнтуються в математиці, через що отримують низькі оцінки, мають поганий настрій і ще й отримують «на горіхи» від батьків. Змінити це все також не дуже просто, адже шкільна програма доволі важка, тому батьки не завжди можуть показати своїм дітям вірний шлях до вирішення прикладу або задачі.

Які плюси онлайн занять


На щастя, вихід із цієї ситуації справді існує, потрібно лише перейти за посиланням httрs://naurok.ua/course/math, щоб отримати всю потрібну інформацію щодо онлайн уроків математики. Отож, що саме тут можуть запропонувати вам та вашій дитині?

1. Заняття проводяться в онлайн режимі, тобто це означає, що тепер немає необхідності кудись виходити з дому. Це економить багато часу, сил та енергії як дітям, так і їхнім батькам.

2. Матеріал викладають вчителі з чималим досвідом та відмінною репутацією, котрі застосовують авторський індивідуальний підхід до учнів. Завдяки цьому знання засвоюються набагато швидше, аніж у школі.

3. Це дозволяє суттєво заощадити кошти, адже такі заняття будуть коштувати як мінімум удвічі менше, аніж репетитор. Ціни стартують від п’ятдесяти гривень за одну годину, що у наш час є справді великою економією для батьків.

4. Гнучка та ефективна система оцінки знань учнів дозволяє контролювати рівень засвоєння матеріалу як дітям, так і їхнім батькам.

1354_1.png (228.08 Kb)

Чому репетитори тут явно програють


Якщо послуги naurok.ua здаються вам схожими на послуги репетитора, то насправді між ними існує суттєва різниця. Ми вже говорили про те, що тут заняття відбуваються на відстані, тому більше немає потреби їхати додому до вчителя або ж приймати його в себе. Коли ж відбулося таке, що з якихось причин ви не мали змоги бути присутнім на онлайн уроці, то можна легко передивитися його у запису. Точно так само відбувається і тоді, якщо ви щось призабули або просто хочете повторити пройдений матеріал. У такому випадку варто лише відкрити архів уроків і переглянути у повторі все необхідне, щоб ще краще засвоїти матеріал. Ну і не варто забувати про ціну, адже таким чином відбувається суттєва економія коштів, а в нашій економічній ситуації це вкрай важливо.

6045_xgyvjggc_ae.jpg (32.46 Kb)

Для чого потрібні онлайн заняття з математики


Найперша причина може звучати дуже банально, але насправді вона є однією з найважливіших, адже мова тут йде не про зовнішній, а про внутрішній результат. Це так зване «підтягування знань», коли школяр або його батьки самі розуміють, що рівень у них доволі посередній, а хочеться або потрібно знати більше. Існують також і зовнішні критерії, такі як екзамени, контрольні роботи, незалежне оцінювання або ж вступ до вищого навчального закладу. У всіх цих випадках онлайн заняття з математики матимуть чудовий ефект і допоможуть досягнути бажаного результату. Отож дуже вірогідно, що після проходження курсів вже не ви будете розповідати дітям про математику, а цілком навпаки. Мабуть, це буде найкращим результатом ваших спільних зусиль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...

Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новиниІнші новини

Інші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп