Новини

Join новини

загрузка...

Новинки моди

Загрузка...

Як досягти успіху у цьому житті

Опубліковано lemberglegion, 16:52, 06.02.2018.  Переглядів: 305  Відправити другу: Як досягти успіху у цьому житті  Роздрукувати: Як досягти успіху у цьому житті

З чого складається наш день?

3216_train.jpg (23.89 Kb)

Ми будимося вранці, снідаємо, приймаємо душ і йдемо на роботу. Працюємо, чекаємо обіду. Потім працюємо, чекаємо завершення робочого дня і їдемо додому. Далі вечеряємо, дивимось фільм і лягаємо спати. А вранці все по колу. День за днем. Тиждень за тижнем. Рік за роком. І так все життя. Але варто задуматись про те, чи подобається нам таке життя. І чого ми можемо досягти, якщо не будемо змінюватися. Найголовніше, що має робити людина просто постійно - це прогресувати. Вдосконалювати всі свої вміння і навички, а також стабільно рости над собою вчорашнім. Не варто порівнювати себе з кимось іншим, а лише із самим собою вчорашнього дня. І якщо ви відчуваєте зміни в позитивному напрямку, тоді прожили день, тиждень, місяць чи рік недаремно.

Що стосується освіти, то спершу суспільство привчає нас вчитися з-під палки. В садочку треба читати і писати, бо вихователька поставить у кут. В школі потрібно ввечері робити домашнє завдання, бо так сказали батьки, а інакше вчителька вліпить двійку. Так само з екзаменами, а потім і зі вступом в університет. Все це продовжується і там, бо Болонська система, котра передбачає частково самостійну освіту студентів, поки в нас працює слабко. І як наслідок ми виходимо з дипломом у свої 22 роки і вважаємо, що вже знаємо і вміємо абсолютно все. Людина просто не знає, як це вчитися самостійно. Допомогти у цьому може тренінговий портал. Тут зібрана велика кількість тренінгів на всі випадки та потреби життя.

Тренінги відбуваються на тему бізнесу, фінансів, особистої ефективності, інформаційних технологій, психології, езотерики та інших напрямків. Одним словом, тут кожен може знайти для себе свою тематику і продовжити розвиватися як особистості. Справді, тренінги не забиратимуть у вас більше години чи максимум двох на день, але натомість з'являється можливість поглибити свої знання у тому, що насправді цікаво та важливо. До прикладу, дуже мало наших співвітчизників можна назвати економічно грамотними. Вони елементарно не вміють розпоряджатися власними грошима і планувати свій бюджет, зате критикують все на світі. Таких прикладів можна навести багато, але безсумнівним є те, що за нинішнього розвитку сучасних технологій у кожної людини з'являється можливість вчитися заочно в будь-якому з провідних університетів світу, котрі спокійно викладають свої лекції у всесвітню мережу.

Словом, варто постійно відкривати для себе щось нове, тоді і кожен день буде приємним та цікавим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новиниІнші новини

Інші новини


Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп