Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Андрій Рибак зізнався, чи шкодує, що зізнався у почуттях до Мішиної на «Холостячці»

Опубліковано Diana_Iliyina, 02:27, 10.04.2023.  Переглядів: 5269  Відправити другу: Андрій Рибак зізнався, чи шкодує, що зізнався у почуттях до Мішиної на «Холостячці»  Роздрукувати: Андрій Рибак зізнався, чи шкодує, що зізнався у почуттях до Мішиної на «Холостячці»

9946_ee769c0c3c1cdca1fd28085c60a22c-quality_70xresize_crop_1xallow_enlarge_0xw_750xh_463.jpg (50.07 Kb)

Ведучий Андрій Рибак був учасником шоу «Холостячка». Там чоловік зізнався у почуттях головній героїні проєкту Ксенії Мішиній.

У новому інтерв’ю він пригадав свою участь у любовній програмі. Андрій розповів, що вважає правильним, що поза проєктом його чекає дівчина - Аліна. А почуття до Ксенії він висловив, бо відчував, що існує лише проєкт.

"Про Аліну важко було не сказати. Мені тоді здавалося, що це правильне рішення. А стосовно почуттів, про які я говорив там, зараз через призму часу мені здається, що я надто сильно повівся на те почуття, що, крім того, що відбувається на проєкті, нічого немає. Так у принципі здавалося, що окрім цієї головної героїні, нікого більше немає у житті. Телефон забрали. Занадто емоційно це було, зараз я б так не робив. Повівся на те, що все крутиться навколо однієї людини. Як би, а може, це воно? А як проєкт закінчився, то я такий бл*ть", — сказав Андрій.

Також Рибак зізнався, що його теперішня дружина Аліна, через яку він покинув шоу спілкується з Ксенією Мішиною.

"Аліна зараз спілкується з Мішиною. Вони взагалі подруги. Я спілкувався з Мішиною один раз на постшоу і ще один раз, коли вона була з Еллертом в Одесі. Ще якось перетнулися на заході у Києві - привіталися, вона запитала, де Аліна і пішла з нею говорити", — додав ведучий.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Система Orphus

  Загрузка...
  Коментування даної новини заборонено
  Підписатись не коментуючи
  E-mail:


  Перегляньте наше відео  Новини партнерів


  Цікаві новини


  Інші новини  Інші новини

  Загрузка...

  Погода в Україні


  Ми в facebook
  Додати на яндекс

  добавить на Яндекс  Твій гороскоп