Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Джеджула: Я 9 місяців не знав, де моя донька

Опубліковано lemberglegion, 20:30, 12.06.2024.  Переглядів: 479  Відправити другу: Джеджула: Я 9 місяців не знав, де моя донька  Роздрукувати: Джеджула: Я 9 місяців не знав, де моя донька

3709_dzh.jpeg (28.7 Kb)

Український ведучий та шоумен Андрій Джеджула розповів про те, як бореться в суді за право опікунства над власною донькою від Юлії Леус.

"З мамою моєї доньки не спілкуємося абсолютно. Я телефоную в час, відведений судом, поки що. Я дев'ять місяців не знав, де перебуває моя дитина в Польщі – звертався до Мін'юсту України й Польщі. Навіть в судах вона не відповідала, де моя дитина. Юлія Анатоліївна вважає, що це приватна власність. Я так не вважаю", - заявив Джеджула в інтерв'ю "Люкс ФМ".

Андрій додав, що зараз він має право бачити доньку Адель всього двічі на тиждень, і вважає це "кабальними умовами", на котрі він подасть касацію.

"Поки що у мене є два дні на тиждень. Вважаю це кабальним рішенням суду, на яке ми подаватимемо касаційну скаргу. Дві опікунські ради стало на мій бік, два рішення суддів, які два роки прописували в деталях, як має відбуватися наше спілкування. На жаль, мамі дитини це не сподобалося. Вона вважає, що має узурпувати увагу дитини лише до себе. Так не має бути. Погодитися з рішенням апеляційного суду, коли мені присудили вісім годин на весь тиждень, не можу ", - наголосив шоумен.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...




Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відео



Новини партнерів


Цікаві новини


Інші новини



Інші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook




Додати на яндекс

добавить на Яндекс



Твій гороскоп