Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Даша Квіткова пояснила, як заспокоює істерики 2-річного сина

Опубліковано lemberglegion, 17:00, 12.04.2024.  Переглядів: 355  Відправити другу: Даша Квіткова пояснила, як заспокоює істерики 2-річного сина  Роздрукувати: Даша Квіткова пояснила, як заспокоює істерики 2-річного сина

2707_kv.jpeg (27.38 Kb)

Українська блогерка Даша Квіткова поділилася з підписниками у соцмережі своєю тактикою поведінки під час істерик 2-річного Лева. Зокрема, вона запитує сина, чи хоче він бачити її біля себе.

"Я завжди запитую його, чи хоче він, щоб я була поруч, чи хоче, щоб я його залишила. Так, розмови не завжди працюють, але здебільшого він йде на контакт. Іноді він каже мені піти, а потім сам приходить і каже: "Я заспокоївся". А іноді просить залишитись і просто бути поруч, поки він плаче. І ми розбираємо, через що взагалі сталася істерика", - пояснила зірка.

Даша зазначила, що намагається взагалі не кричати на Лева, а коли просто не витримує, то йде в іншу кімнату, щоб заспокоїтися. Квіткова хоче, щоб так було завжди.

"Я не кричу і не зриваюсь. Бо я знаю, як це. І у нас є правило: без криків, без матюків і без зривів. Коли я розумію, що я не вивожу, я просто йду до іншої кімнати, щоб перевести дух. І мені дуже хочеться, щоб це правило ми пронесли крізь роки. Я не хочу, щоб син взагалі знав, що таке зриви і т.д. Я вірю в те, що все можна вирішити розмовами, комунікацією, підтримкою та знаходженням компромісів для обох сторін", - наголосила вона.

6622_dk.jpeg (66.58 Kb)Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп