Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Дружина Мірошниченка розповіла про ваду сина з дитбудинку, через яку його довелось оперувати

Опубліковано Diana_Iliyina, 10:00, 14.09.2023.  Переглядів: 1144  Відправити другу: Дружина Мірошниченка розповіла про ваду сина з дитбудинку, через яку його довелось оперувати  Роздрукувати: Дружина Мірошниченка розповіла про ваду сина з дитбудинку, через яку його довелось оперувати

6778_image_25.jpg (22.32 Kb)

Подружжя Тимура та Інни Мірошниченко наважились під час війни подарувати сім’ю дитині з дитбудинку. Проте названий син пари має чимало проблем зі здоров’ям.

Так Інна зізналась, що днями вивчала інформацію про захворювання, яке є у Марселя - гастрошизис - вроджений дефект передньої черевної стінки. Через цю ваду хлопчика прооперували відразу після народження.

"Учора до ночі читала медичні наукові журнали про ваду, з якою народився Марсель, і з приводу якої був прооперований (гастрошизис). Зрозуміла, що більшість лікарів, з якими ми контактували, не обізнані щодо її особливості. Бо зустрічається ця вада вкрай рідко. Один випадок на 10-30 тисяч вагітностей. Зрозуміла, чому всі в черзі відмовлялися від нього. Бо, напевно, теж розбиралися. То лише ми такі: "Дитина є? Беремо! Потім будемо розбиратися", - зізналася дружина Мірошниченка.

8029_515aa8a38befa072ad90cc30af0f46f3.jpeg (67.61 Kb)

Та зірка дуже вдячна медикам, які врятували життя хлопчика, попри великі витрати.

"Тобто лікарі, які рятували йому життя, з високою ймовірністю теж зустрічали таку ваду лише у науковій літературі. Але зробили усе якнайкраще. Безкоштовно (попри дорогі реанімаційні заходи)... Хочу знайти усіх лікарів, медичних братів та сестер, увесь персонал, якому ми завдячуємо життям сина, і обійняти їх міцно-міцно" - додала Інна.

5389_61416e01830a5db52be1fa6c5dce20f4.jpeg (71.98 Kb)Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп