Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Тімур Мірошниченко пояснив, чому вони з дружиною наважились на всиновлення дитини

Опубліковано Diana_Iliyina, 11:11, 02.04.2023.  Переглядів: 894  Відправити другу: Тімур Мірошниченко пояснив, чому вони з дружиною наважились на всиновлення дитини  Роздрукувати: Тімур Мірошниченко пояснив, чому вони з дружиною наважились на всиновлення дитини

6313_knp0wcdhcqrmxefa69soqqxyl2bn0heeehdk7xid.jpeg (41.6 Kb)

Ведучий Тімур Мірошниченко з дружиною Інною під час повномасштабної війни вирішили стати батьками для дитина, яка втратила батьків і перебуває у дитячому будинку.

У новому інтерв’ю артист розповів, що вони довгий час думали про це. Адже перші думки у чоловіка з’явились ще у студентські роки при зустрічах з дітьми у дитбудинках. А Інна отримала діагноз від лікарів, що не зможе народити, що все ж виявилось неправдою.

Та остаточно пара вирішила зробили це під час війни, коли зрозуміли, що багато дітей залишились без батьків.

"Тригером став десь березень 2022 року, коли дуже багато було відео, інформації, скільки дітей зараз залишаються без батьків. Щось всередині "тьохнуло", що цей момент настав. І ми, навіть особливо не обговорюючи, в переписці, коли Інна з дітьми була в Німеччині, я тут, в Україні, почали спілкуватися, ніби вже все обговорили й це доконаний факт. У нас навіть як такого обговорення не було, просто думки зійшлися одночасно на цьому", - сказаа Тимур.

Зараз подружжя проходить процеси перед знайомством з дитиною і можливістю стати для неї батьками. І це дуже тривало та непросто.

"У нас в країні взагалі процес всиновлення, на жаль, дуже забюрократизований. Але ж Україна на шляху до вступу в ЄС, а одна з умов – це якраз відмова від дитбудинків. Їх має замінити родинне виховання. Тому що дитині однозначно зростати в родині краще. Тому дитбудинки як пережиток радянської системи треба ліквідувати. Наші європейські колеги обіцяють допомогти нам з реформами у цій сфері. А наш з Інною приклад, я сподіваюсь, когось ще з українських сімей надихне на всиновлення", - додав він.

Також Інна та Тімур готують своїх двох дітей до появи братика та сестрички. Вони розмовляють з ними на цю тему і діти все розуміють.

"Насправді діти хочуть і хлопчика, і дівчинку, щоб це був дует (сміється, – 24 Канал). Вже все розпланували: ми поставимо двоповерхові ліжка в їхніх кімнатах, щоб дівчинка спала з Мією, якщо хлопчик – то з Марком. Вони вже з нетерпінням чекають цей день", - пригадав він.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп