Новини

Join новини


Новинки моди

Загрузка...

Маша Єфросиніна розповіла, про кризу у стосунках з чоловіком на початку війни

Опубліковано Diana_Iliyina, 17:11, 11.05.2022.  Переглядів: 366  Відправити другу: Маша Єфросиніна розповіла, про кризу у стосунках з чоловіком на початку війни  Роздрукувати: Маша Єфросиніна розповіла, про кризу у стосунках з чоловіком на початку війни

3953_avatar_7195_max.jpg (26.54 Kb)

Повномасштабна війна відобразилась на долі родини родини Маші Єфросиніної. Зірка розповіла, що у неї з чоловіком були непорозуміння.

Жінка з дітьми виїхала за кордон, але ще до того у її родині відбулись негаразди. Маша розповіла, що вони з Тимуром по-різному сприйняли війну та ніяк не могли зійтись на чомусь спільному.

"У нас був різний емоційний стан. Він був біполярний. Ми не сходилися ні в чому, в нас кожен по-різному своє переживав. Союзом в тому ми стати не змогли", – поділилась Єфросиніна.

Єфросиніна зізналась, що вони намагались вирішувати цю проблему.

"Це неможливо робити при дітях, тому ми виходили, Львовом гуляли. І проговорювали, що кожен полетів в свою стратосферу. Просто розлетілися", - розповіла Маша.

Також Маша розповіла, що вона вирізнила для себе поради, які допомагають у їхніх відносинах. Ведуча зізналась, що важливо не тримати в собі образи, поважати почуття свого партнера та бути незалежною та самостійною.

"Вміти сказати, що нині мені дуже боляче від чогось. Три роки ви разом або 20 років – все одно треба проговорювати, коли ви один одному зараз наносите якусь невиправну травму, не знаючи цього. Певна незалежність від чоловіка, певна самостійність – ментальна, соціальна, я маю на увазі зайнятість, робота, твоє особисте значення в соціумі – це теж дуже важливо для міцних стосунків. Оця твоя свобода та відокремленість. Коли ти є у себе, а він є у себе. А ви двоє маєте задоволення бути один у одного", – зізналась зірка.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп