Новини

Join новини


Новинки моди

Загрузка...

Андрій Бєдняков розповів про смерть та поховання мами

Опубліковано Diana_Iliyina, 00:17, 06.05.2022.  Переглядів: 732  Відправити другу: Андрій Бєдняков розповів про смерть  та поховання мами  Роздрукувати: Андрій Бєдняков розповів про смерть  та поховання мами

2780_y4x2byv8rlqgkxe6edgqppl5rm7kgxh5xluwi5ys.jpeg (19.21 Kb)

Ведучий Андрій Бєдняков під час війни Росії проти України втратив найдорожче - свою маму. Жінка загинула саме через військові дії, які приблизили цю подію.

Андрій зізнався, що його мама хворіла, проте ніхто про це не знав. Саме тому він намагався якомога частіше приїжджати у рідний Маріуполь до неї в гості. І вибухи в місті жахливо на неї впливали.

Також Бєдняков розповів, що його сестра не розповідала йому правди про стан мами, адже думала, що він поїде до них в місто. Тому чоловік був радий, коли дізнався, що вони виїхали з Маріуполя.

"Коли почалися вибухи, мамі ставало дедалі гірше, вона все відчувала. У перший день вона сказала: "Ну все, це кінець". Звичайно, всі її заспокоювали, але їй ставало все гірше. Вони виїхали з Маріуполя, бо не хотіли ховати маму у дворі. Люди, які були там, ховали своїх родичів, у дворах. Сестра мені не говорила, вона не хотіла мене засмучувати. Вона знала, що я буду до міста, але на той момент я вже не міг цього зробити. І коли вони виїхали, я подумав: "Ну все, клас, нарешті вони виїхали". Але потім вона розповіла всю правду", - сказав Андрій.

Окрім цього Андрій зізнався, що не може сказати, де зараз знаходяться його рідні. Проте розповів, що маму похвали не на території України.

"Маму поховали не на території України, тому я не міг поїхати та поки що не можу цього зробити. Можливо, тому я повністю не розумію, що мами не стало, я не бачив могили", — сказав Бєдняков.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп