<![CDATA[Glianec.com]]> ru <![CDATA[Василь Вірастюк показав обраницю, яка народила йому четвертого сина]]>

Нещодавно нардеп Василь Вірастюк повідомив, що розлучився з дружиною. Він вже у нових стосунках та кохана подарувала йому четвертого сина.

Проте стронгмен тривалий час приховував цю новину та не показував кохану. Та все ж Василь вирішив показати її. Він опублікував фото, де видно лише очі Ірини, а решту обличчя він приховав у обіймах.

Також Вірастюк додав, що тепер він офіційно розлучений з колишньою дружиною Інною.

"Я в стосунках. Сьогодні я можу говорити і писати про це відкрито. Закінчився безкінечний судовий процес, який тривав ще від жовтня 2022 року. Ще 10 травня Печерський суд м. Києва ухвалив остаточне рішення щодо розлучення, і за 30 календарних днів, а саме 11 червня рішення набирає чинності", — розповів Вірастюк.


]]>
Діти та сім'я, Фішки https://www.glianec.com?id=48163 Sat, 15 Jun 2024 07:00:00 GMT
<![CDATA[Каменських поставила на місце мексиканського ведучого через війну]]>

Українська співачка Настя Каменських зараз активно мандрує країнами Латинської Америки з презентацією своєї нової пісні MOLOKO. І на радіо в Мексиці ведучий назвав нашу війну "складною ситуацією".

"Мій любий, це не "ситуація", а справжня війна. І моя країна зараз переживає жахливі часи. Після того, як ти усвідомлюєш, що війна – це реальність, ти не можеш бути готовий до цього. Ніхто не може бути готовим до цього. Ми боремося. Ми маємо всього одне життя. І я хочу, щоб люди мене почули. Якщо хочеш когось пробачити – зроби це зараз. Якщо хочеш змінити це життя – зроби це зараз. Ми живемо тут і зараз", - заявила Настя.

Вже після цього Каменських вирішила прокоментувати цей випадок і цю розмову у соціальній мережі та поділилася цим з підписниками.

"На кожному шоу, у будь-якій частині світу, скільки б хейту на свою адресу я не отримувала, я буду продовжувати говорити про Україну. Бо весь світ має знати про силу українського народу, який бореться за право бути вільними і люди мають розуміти, кому і для чого необхідна ця допомога. У темні часи люди мають об'єднуватися та допомагати в міру своїх можливостей. Тільки так ми можемо вистояти. Але також варто не забувати жити та цінувати кожен момент тут і зараз, адже тільки зараз українці, як ніхто, розуміють, що завтра може не настати", - зазначила співачка.

]]>
Події https://www.glianec.com?id=48162 Fri, 14 Jun 2024 15:00:00 GMT
<![CDATA[Тоня Матвієнко: Боже, як це я буду бабусею?]]>

Українська співачка Тоня Матвієнко поспілкувалася з програмою "Ранок у великому місті". Вона зазначила, що бачила хлопця своєї 26-річної доньки всього двічі.

"Старша донька – мій друг. Я її хлопця бачила два рази. Так вона його береже і мене береже. Вони поживуть, наживуться, перевірить його. Вона знає, що часто можу якийсь неприємний коментар сказати, щось їй підказати, а вона хоче повністю сама", - пояснила Тоня.

Матвієнко додала, що бачить себе доброю тещею, котра робитиме дітям подарунки, а ще готова до внуків, бо це класно.

"Мені здається, я добра теща. Я така – усе в сім'ю, я їм усе можу віддати, подарувати. Я про це думала: "Боже, як це: у моєї Уляни буде дитина, а я буду бабусею?" Ну це класно", - наголосила співачка.

[media width="505" height="350"]https://www.youtube.com/watch?v=sW0bhqJPmiE[/media]
]]>
Діти та сім'я https://www.glianec.com?id=48161 Fri, 14 Jun 2024 14:30:00 GMT