Глянець / Події / Вірастюк пояснив, де взяв дві квартири за час депутатства

15:30, 16.04.2024

 друкувати

закрити
9986_vi.jpeg (15.81 Kb)

Народний депутат України Василь Вірастюк розповів журналісту Славі Дьоміну про свої джерела доходів. Виявляється, що зараз він живе виключно на депутатську зарплатню.

"Моя зарплата зараз із відрахуванням аліментів — 36 тисяч гривень, а з аліментами додати ще 16 тисяч. Тобто десь в розмірі майже 53 тисячі. Це зараз єдиний мій дохід", — підкреслив Вірастюк.

Він зазначив, що протягом останнього часу справді набув дві квартири, але заплатив за них вже давно, а лише зараз забудовник здав їх в експлуатацію.

"Я за свою спортивну кар'єру мав можливість заробити. Навіть ті дві квартири, про які нещодавно писали, однокімнатні, були придбані до моєї каденції народного депутата, але внаслідок того, що документи отримувались впродовж півтора року від забудовника, то журналісти собі розглянули, що в Вірастюка під час його каденції, під час війни в країні з'явилося ще дві квартири", — наголосив Василь.

[media width="505" height="350"]https://www.youtube.com/watch?v=R4xCbbhOkqo[/media]

Опубліковано 15:30, 16.04.2024, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini/47655virastyuk-poyasniv-de-vzyav-dvi-kvartiri-za-chas-deputatstva.html

 друкувати

закрити