Глянець / Відео / Вагітна Світлана Лобода знялась у кліпі для фільму "Вій" (ВІДЕО)

08:45, 17.04.2018

 друкувати

закрити
8598_sv3.jpg (21.35 Kb)

Вдруге вагітна співачка Світлана Лобода вперше у своїй кар'єрі записала саундтрек для фільму, а днями з'явилася у офіційному відеокліпі.

"Гоголь. Вій" розповідає про молодого писаря і починаючого поета Миколу Гоголя, який веде розслідування загадкових вбивств дівчат в селі Диканька. Кліп Loboda знятий в такий же містичній стилістиці, як і детектив.

Режисером відео виступила продюсер співачки Нателла Крапівіна:


"Ми хотіли розповісти історію самотності, яка завжди наповнена таємницею. Героїня одна в величезному залі, і тільки тінь минулого невідступно слідує за нею. Як часто в житті ми біжимо від привидів, рятуємося у величезних кімнатах чужих душ, щоб забути одну єдину любов, яка була тим самим захисним колом, оберегом від зла і болю! "Гоголь. Вій" - це ж більше, ніж історія про злих духів і боротьбу з ними. Це історія про добро і зло в цілому, і про те, чи здатна чиста душа перемогти темні сторони не тільки зовні, але і всередині", - говорить вона.

"У нас давно не було таких яскравих драматичних історій, які нам, як мені здається, вдаються краще танцювальних хітів, що гримлять повсюдно. У ній є переживання, є сильна емоційна складова, яка близька мені, як артисту", - говорить сама Лобода.

[media width="505" height="350"]https://youtu.be/SsdTRPTtZc8[/media]

Опубліковано 08:45, 17.04.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/video/26500vagitna-svitlana-loboda-znyalas-u-klipi-dlya-filmu-vii-video.html

 друкувати

закрити