Глянець / Шоу та передачі / Переможниця "Євробачення" знімалась в еротичному відео (ФОТО)

11:15, 31.05.2010

 друкувати

закрити
Сьогодні 19-річна співачка Лена Майєр-Ландрут приймає привітання і відзначає свою перемогу на "Євробаченні". Адже всього кілька тижнів тому її участь у конкурсі взагалі була під питанням. Напередодні "Євробачення" в Німеччині розгорівся гучний скандал: журналісти розкопали відео, на якому неповнолітня школярка Лена Майєр-Ландрут займається сексом в басейні з симпатичним незнайомцем.

0371_2.jpg (33.53 Kb)

6159_1.jpg (74.18 Kb)

Документальне відео було зроблено минулого року: тоді Лена навіть подумати не могла, що стане учасницею "Євробачення", тому і взяла участь у сумнівному проекті. За сценарієм Лена вночі з молодим чоловіком пробираються на чужу територію, і в басейні їх захоплює пристрасть. Поліція застає закоханих, і вони тікають. Скандальна сцена триває всього три хвилини, однак на ній досить чітко видно, як Лена Майєр в басейні з оголеними грудьми займається сексом з молодою людиною. А принади юної німкені раз у раз показуються на екрані крупним планом.Партнер Лени по цій сцені, 19-річний випускник однієї зі шкіл Гамбурга, розповів, що епізод знімався з опівночі до шостої години ранку і за цей час він встиг зрозуміти, що Лена добре цілується.

Тим не менш, жодних стосунків на знімальному майданчику між молодими людьми не виникло, незважаючи на те, що обидва вони були самотні на той період.

Опубліковано 11:15, 31.05.2010, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/show/peremozhnicya_evrobachennya_znimalas_v_erotichnomu_video_foto.html

 друкувати

закрити