Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Антон Птушкін розповів про свій новий документальний фільм

Опубліковано lemberglegion, 15:00, 29.03.2024.  Переглядів: 1275  Відправити другу: Антон Птушкін розповів про свій новий документальний фільм  Роздрукувати: Антон Птушкін розповів про свій новий документальний фільм

0656_pt.jpg (26.73 Kb)

Український блогер Антон Птушкін презентував свій новий документальний фільм "Ми, наші улюбленці та війна". Автор зазначив, що його мучить почуття провини через те, що він знімав більше тварин, а не людей.

"За ці півтора року, поки ми знімали цю картину, у мене було почуття провини, що я знімаю тварин, а не людей. Але я хочу вірити, що це кіно і про людей також. А може, і більше про людей, ніж про тварин", - зазначив Птушкін.

Антон додав, що вирішив зробити велике документальне кіно, адже для нього це зрозумілий та відомий формат, котрий дозволяє передати сутність подій.

"2022 рік був роком коротких форм. Усі робили відоси, які потрібно було терміново вивантажувати. Я не вмію такого робити, на жаль. Я зрозумів, що мені потрібно щось більш фундаментальне, і документальне кіно — це, напевно, одна з таких форм. Ми вирішили розповісти про тварин, бо ми шукали кут, під яким можна було б показати війну так, щоб було цікаво дивитись іноземцям. Це насправді дуже прагматичний підхід. Було літо 2022 року — Буча вже відбулася. На жаль, смертю людини вже було нікого здивувати на заході. А тварини — це тема, яка може торкнути серця", - зізнався Птушкін.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп