Глянець / Шоу та передачі / Джамала пояснила, чому візьме участь у "Танцях з зірками" в Польщі

14:32, 24.07.2022

 друкувати

закрити
6929_image_1.jpg (32.06 Kb)

Нещодавно стало відомо, що українська співачка Джамала стала учасницею шоу "Танці з зірками" у Польщі.

Зірка розповіла, що відчуває різницю між польською та українською версією проєкту. Перш за все вони різняться емоціями та метою.

Адже зараз Джа візьме участь у шоу, аби розповідати про війну в Україну в Європі. А також будуть відбуватись збір коштів для постраждалих від війни.

"Для мене це взагалі не той самий випадок. Тому що я, перш за все, йду на "Танці", щоб знову і знову говорити про Україну. І те, що Polsat, сам канал, і сам Polsat фонд вперше в історії взагалі "Танців з зірками" пішов на цей крок, це перший кейс, який є такого плану. Вони будуть збирати кошти під час ефірів на потреби жертв війни в Україні. І це, а ви розумієте, в такому розважальному шоу поставити таку тематику, говорити про неї, збирати кошти, це дуже гідний вчинок", - сказала Джамала.

Також такий крок є іншим, ніж пости у соцмережах та концерти. Це новий виклик, який додасть розголосу Україні.

"Тому "Танці" і саме у Польщі, тому що саме в Польщі зараз найбільша кількість переміщених наших громадян, дуже хочеться підтримати їхній моральний дух. Вже замало постів в Instagram, замало концертів. Вже щось потрібно змінювати, аби не наскучила тема України. Тому кожен раз це має бути щось нове", - додала зірка.


Опубліковано 14:32, 24.07.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/show/43146dzhamala-poyasnila-chomu-vizme-uchast-u-tancyah-z-zirkami-v-polszi.html

 друкувати

закрити