Глянець / Шоу та передачі / Офіційно: MARUV відмовилась їхати на "Євробачення"

20:01, 25.02.2019

 друкувати

закрити
Співачка MARUV відмовилась їхати на "Євробачення". Про це 25 лютого повідомляє Суспільне мовлення.

4471_0pr1.jpg (27.78 Kb)

"Після проведених перемовин ПАТ "НСТУ" та співачка MARUV не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі", - зазначає мовник.

Прокоментував ситуацію, що склалася, в Facebook і генеральний директор "НСТУ" Зураб Аласанія.

"Відбір викрив ще одну велику суспільну проблему, що лежить в політичній площині, а не в музичній: концертну діяльність багатьох артистів в країні-агресорі. І це викликало негативний резонанс у частини суспільства. І одночасно – відстоювання результату, разом з відстоюванням такого права іншою частиною суспільства", – написав він.

Саме з метою уникнення надмірної політизації, за його словами, і були висунуті вимоги щодо скасування гастролей у РФ, а також уважного ставлення до публічних висловлювань виконавця щодо територіальної цілісності України, або якихось висловлювань, які можуть нашкодити Україні на міжнародному рівні.

"Не всі красиві українські виконавці готові бути хорошими культурними дипломатами. Таким чином, рішення про виконавця, який представлятиме Україну на Євробаченні, поки не ухвалене", – підкреслив він.

Свою думку по закінченню переговорів написала в Facebook і MARUV. За її словами, головною причиною є не гастролі в Росії, так як від них команда співачки могла відмовитися. Проблематичними ж нібито стали інші умови.

Повідомляється, що переговори з наступним кандидатом почнуться вже вранці у вівторок, 26 лютого.

Нагадаємо, друге місце після MARUV у фіналі нацвідбору посів гурт Freedom Jazz з композицією "Cupidon".

Опубліковано 20:01, 25.02.2019, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/show/30023oficiino-maruv-vidmovilas-ihati-na-evrobachennya.html

 друкувати

закрити