Глянець / Шоу та передачі / Зірка "Орла и Решки" відверто розповіла, чому покинула шоу (ФОТО)

19:45, 10.01.2018

 друкувати

закрити
Зараз Регіна Тодоренко видається неймовірно щасливою - навчається у США, насолоджується відпочинком, встигає повернутись на канікули додому і з новими силами стати знову до роботи. Втім, відповіді все ще не було - чому зірка покинула "Орел и Решка"?

"Розумію, багато хто вважає мою кар'єру мрією – їздиш світом за чужий рахунок, дивишся дивовижні місця та коментуєш, що відбувається. Але у всього є межа. Подорожувати, звичайно, – прекрасно, але формат саме цих поїздок був мені вже не до душі. Прийшов і мій час – треба відпочити, переформатувати свій "диск", провести апгрейд знань", – говорить Регіна і зізнається, що планувала покинути шоу ще перед навколосвітньою подорожжю, але продюсери вмовили не залишати їх.

1469_222.jpg (53.31 Kb)

"За час роботи мені довелося багато чого подивитися, спробувати, випробувати. Я перенаситилася, від чого емоції в кадрі – вже не ті. Але Олена вірила в мої сили. Плюс дати згоду на поїздку підстьобувала можливість потрапити в Книгу рекордів Гіннесса в Україні як перша жінка-телемандрівниця, яка здійснила безперервну кругосвітню подорож", – додала ведуча.

"Я перетворилася на велику грудку зла. Перестала любити людей, стала асоціальною. Болісно пережила той період. Почалася затяжна депресія. Реально "дах" поїхав, навіть волосся пофарбувала в рудий колір. Повернувшись якось увечері додому, зрозуміла: мене не влаштовує такий стан", – додала Тодоренко.

Опубліковано 19:45, 10.01.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/show/25033zirka-orla-i-reshki-vidverto-rozpovila-chomu-pokinula-shou-foto.html

 друкувати

закрити