Глянець / Шоу та передачі / Лобода виборола свій концерт в Тернополі

23:30, 14.05.2016

 друкувати

закрити
56607fab634_svetlana-loboda.jpg (16.89 Kb)

Відома українська співачка Світлана Лобода зі скандалами продовжує свій тур західноукраїнськими містами. В Івано-Франківську артистці не дали провести концерт озброєні члени Самооборони, а також представники "Правого сектору". У Тернополі виступ Лободи теж спробували бойкотувати місцеві активісти.

Вони не пускали людей до залу, де відбувався концерт. Проте, силою, хитрістю чи проворністю більшості шанувальників все ж вдалось пробратись на виступ Лободи.

"Я - музыкант. И моё слово- мои песни" #тернополь#бойня#нашапобеда#концертсостоялсяиБистоже🙈😚

Видео опубликовано LOBODA (@lobodaofficial)Співачка вже подякувала тернопільським прихильникам у своєму Інстаграмі.

хочу поблагодарить всех и каждого за поддержку!! в первую очередь вас - мои дорогие поклонники! 🙏 за вашу любовь, за выдержку, за самообладание, за вашу веру, за то, что не позволили провокаторам добиться поставленной цели! я - артист. я занимаюсь музыкой и это все что я умею в жизни. и я хочу делить себя и свою музыку с вами. и до тех пор пока мы живем в свободной стране никто не отберет у нас право быть вместе. еще раз спасибо вам! Люблю ❤ Всегда ваша Lo #тернополь#бойня#мывыстояли!!

Видео опубликовано LOBODA (@lobodaofficial)"Хочу подякувати всім і кожному за підтримку ! В першу чергу вам - мої дорогі прихильники! За вашу любов, витримку, самоконтроль, віру та за те, що не дозволили провокаторам досягнути поставленої цілі! Я - артист. Я займаюсь музикою і це все, що я вмію у житті. І я хочу розділяти себе та свою музику з вами. Тому допоки ми живемо у вільній країні, ніхто не відбере у нас право бути разом", - зворушливо написала Світлана Лобода.

Свої слова артистка прикрасила гучними хештегами, на кшталт: бойня, ми встояли та ін.

Опубліковано 23:30, 14.05.2016, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/show/17882loboda-viborola-svii-koncert-v-ternopoli.html

 друкувати

закрити