Глянець / Шоу та передачі / Чехову в пост-шоу "Як вийти заміж" замінила екс-холостячка (ФОТО)

09:10, 13.03.2014

 друкувати

закрити
Вже цієї п'ятниці ми побачимо новий сезон пост-шоу "Як вийти заміж" із новою ведучою. Розкішну Анфісу Чехову замінила колишня учасниця "Холостяка" і журналіст "Неймовірної правди про зірок" Роза Аль-Намрі. Вибір припав на Розу не випадково. В третьому сезоні шоу дівчина намагалася завоювати серце Андрія Іскорнєва. На думку керівника проекту Анни Калини, Роза найкраще розуміє переживання учасниць, адже сама їх відчула.

f8a0627.jpg

За словами Рози, учасниці 4-ого сезону довіряють їй і не соромляться розповідати про свої хвилювання. «Я пережила те же проблемы и совершила те же ошибки, с которыми сегодня сталкиваются девушки. Никто из экспертов пост-шоу не поймет их так, как я. Участницы часто обращаются ко мне за советами. Они признаются, что им очень приятно видеть меня нынешнюю — успешную и счастливую. Я же стараюсь поддержать их и советую, как не терять уверенности в своих силах при любом повороте событий. Лично для себя я поняла: вылет из проекта ни в коем случае не должен привести к депрессии; это необходимо расценивать лишь как новый толчок в жизни» - стверджує чарівна Аль-Намрі.

До складу експертів пост-шоу "Холостяка" цього разу увійшли: новий керівник проекту Анна Калина і вже знайомі акторка Сніжанна Єгорова та юрист Михайло Присяжнюк.

e-ksperty-.jpg

Дивіться також: Холостяка "клеїла" заміжня (ФОТО, ВІДЕО)

Слідкуйте за гарячими новинами шоу-бізнесу Вконтакті!

Джерело: holostyak.stb.ua.

Опубліковано 09:10, 13.03.2014, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/show/10370chehovu-v-post-shou-holostyak-zaminila-kolishnya-uchasnicya-foto.html

 друкувати

закрити