Глянець / Шоу та передачі, Події / Олена Мозгова і Тоня Матвієнко оскандалились через Євробачення (ФОТО)

11:25, 27.02.2018

 друкувати

закрити
34_9ld.jpg (19.16 Kb)

Минулої суботи відбувся фінал Нацвідбору на конкурс "Євробачення-2018", в якому переміг Melovin і його пісня Under The Ladder. Втім, у мережі з'явилося чимало ненависників співака та критиків такого рішення глядачів і журі, зокрема й Олена Мозгова і Тоня Матвієнко.

[media width="505" height="350"]https://youtu.be/4jbF7o8yqnc[/media]

"Поки нацвідбір буде на каналі СТБ, перемагати в глядацькому голосуванні будуть проекти каналу СТБ, за яких голосує аудиторія каналу СТБ! Все логічно і цілком зрозуміло! І так, ще раз повторю, Tayanna і її пісня були кращими! Про голос взагалі мовчу, бо вона є однією з найкрутіших співачок взагалі! Таня, у тебе велике майбутнє, не зупиняйся! (Я це написала не для обговорення, а як констатацію факту)! P.S. Спасибі всім, хто проголосував за прекрасну пісню, сповнену на красивому мовою світу, кращим голосом країни! У мене поки все", - заявила Олена Мозгова у мережі.

"No comments!", - написала у Інстаграмі присутня на Нацвідборі Тоня Матвієнко, додавши хештеги #тількіневін #катаракта #грьобанімалолєткі #продуктстб.7112_7or.jpg (.72 Kb)

Опубліковано 11:25, 27.02.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/show-novini/25767olena-mozgova-i-tonya-matvienko-oskandalilis-cherez-evrobachennya-foto.html

 друкувати

закрити