Глянець / Роздягалка / Вагітна дружина Алека Болдуїна опублікувала селфі без білизни (ФОТО)

01:20, 31.01.2018

 друкувати

закрити
Хіларія Болдуїн, яка вагітна ось уже вчетверте, демонструє неймовірні форми, незважаючи на те, що це шостий місяць. Дружина відомого актора під час вагітності носить підбори, займається йогою (зрештою, вона є інструктором), а днями показала відверте селфі без білизни, всього лише з червоним бюстгальтером та халатиком.

"6 місяців вагітності! Я кожен день нагадую собі, що потрібно працювати і добре харчуватися, і тоді у мене буде легша вагітність, пологи і одужання. Я дозволяю собі сповільнюватися, але намагаюся бути активною майже кожен день – так я підтримую гнучкість і тонус м'язів.

Я також повністю змирилася з тим, що я набираю вагу, що целюліт буде, що моєму тілу потрібні жир і відпочинок, щоб виростити здорову дитину. На фото я в повному розкритті, без фільтру – я лише трішки прикрасила зображення, так як ванна кімната в цьому готелі не має сильного світла", – написала Хіларія під знімком.

1520_bld.jpg (28.79 Kb)

Допис, поширений Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)


Опубліковано 01:20, 31.01.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/rozdiag/25349vagitna-druzhina-aleka-bolduina-opublikuvala-selfi-bez-bilizni-foto.html

 друкувати

закрити