Глянець / Роздягалка, Фішки / "Дизель Студіо" не заплатили сім’ї Марини Поплавської зароблені гонорари

13:34, 04.07.2022

 друкувати

закрити
2556_image_1.jpg (15.62 Kb)

Українська акторка та зірка "Дизель Шоу" Марина Поплавська трагічно загинула у ДТП у 2018 році. Сталось це під час туру проєкту. Та керівники студії за цей час досі не виплатили її сім’ї зароблених акторкою коштів.

Про це повідомила сестра Марини. Вона написала коментар під дописом у Інстаграм Федосенкова Миколи, де розповіла усю правду. Жінка зізналась, що родина не отримала ніяких грошей за концерти у Києві, Луцьку та Львові та за знімання серіалу "На трьох".

"Після загибелі моєї рідної сестри керівники шоу не вважали за потрібне повернути родині чесно зароблені Мариною кошти за чотири концерти, які відбулися в Києві, Луцьку, Львові, а також за знімання влітку 2018 року в серіалі " На трьох". Я не знаю точної суми , але розумію, що йдеться про чималу суму", - розповіла сестра Марини.

Також стало відомо, що родичам не виплатили ніякої компенсації з приводу загибелі Поплавської на робочому місці.

"Про будь-які компенсації з приводу загибелі на робочому місці годі й говорити. Продюсери шоу влаштували пишне поховання моєї сестри . Економія на безпеці та економія на гонорарах. Немає людини - немає оплати праці. Так що ж виходить? Що фактично ритуальні послуги Марина сама собі і оплатила? Назвати це просто цинізмом - це не сказати нічого. Якщо для адміністрації шоу це є нормою, то хай їхні вчинки будуть на їхній "совісті" , - розповіла жінка.

8415_64010ac20bd1e5eab6cd27a7bbd8f38c.jpeg (90.4 Kb)

5008_b07b6974036355082664badedc25091a.jpeg (89.39 Kb)

Окрім цього сестра Марини назвала інформацією про відкриття фондів та депозитів племінницям акторки фейком. Крутоголов та Бланар нічого не відкривали.

"Водночас керівництво відомого шоу майже щороку анонсує нові сльозливі пісні в пам'ять про свою колегу, спекулюючи на її пам'яті. Фонди і депозити, начебто відкриті племінницям Марини Поплавської, які пан Бланар, а також пан Крутоголов анонсували на всю Україну, - є відвертою брехнею. Юридично це неможливо", - додала сестра Поплавської.

Скандал довкола "Дизель Шоу" розпочався, коли контентмейкер Микола Федосенков зізнався, що йому не виплатили зароблені кошти.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Mykola 🇺🇦🕊 (@fedosenkov)


Опубліковано 13:34, 04.07.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/rozdiag-fishka/42878dizel-studio-ne-zaplatili-simi-marini-poplavskoi-zarobleni-gonorari.html

 друкувати

закрити