Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Краса потребує жертв?

Опубліковано admin, 14:05, 06.03.2021.  Переглядів: 13961  Відправити другу: Краса потребує жертв?  Роздрукувати: Краса потребує жертв?

Краса. Ми чуємо це слово скрізь. Але чи справді воно таке невинне, як здається?

6046_2_3.jpg (28.87 Kb)

Кожного дня люди користуються косметикою, будь вона декоративною чи доглядовою. Проте не всі знають, яким чином ця продукція потрапляє на ринок. Це стосується не тільки косметики, а й засобів особистої гігієни та побутової хімії (пральні порошки, засоби миття посуду тощо). Виготовлення цієї продукції проходить безліч етапів, однак найстрашнішим є її тестування. Здебільшого воно здійснюється на тваринах. І повірте, це не просто нанести на шкіру тварини крем і подивитися почервоніла вона чи ні. Все набагато складніше і більш жорстоко. Існують різні види досліджень. До прикладу, у лабораторії є ряд верстатів, в яких затискають тварину. Після цього починається катування. Для того, щоб перевірити, як речовина впливає на очі, кролику в очниці закапують певний хімічний засіб і починають стежити, як же він діє. Це може тривати тижнями, поки рогівка взагалі не відімре. Кроликів на це тестування беруть не просто так. Відповідь проста: ці тварини не плачуть, тому і речовина змиватися не буде, таким чином не завадить тестуванню. Часто кролик не може витримати такий сильний біль і в спробах вибратися з верстата ламає собі шию… Безліч жахливих дослідів роблять і над котами, собаками, мавпами, щурами і навіть над морськими свинками.

Зараз постануть питання на кшталт: «Якщо не тварини, то хто?», «Хіба краще, щоб люди від такого страждали?!» Відповідь буде простою: краще, щоб від цього ніхто не страждав. Логічно, чи не так? Існує альтернатива, яка не потребує проведення випробувань над тваринами. Косметику можуть тестувати на штучній шкірі, на лабораторних клітках, на комп'ютерних моделях тощо. Звісно, це й коштує дорожче, проте ця продукція є набагато якіснішою, а її виробництво не завдає сильної шкоди як природі, так і споживачу. Косметику, яку не тестують на тваринах, позначають фірмовим знаком: кролик в колі і напис – «Not tested on animals» («Не випробувано на тваринах») або ж «Animal friendly».

Проблема тестування косметики на тваринах викликає дисонанс, адже ми живемо в епоху досліджень, що породжують нові технології, наукові відкриття, впровадження неможливих раніше проектів, проте все ще вдаємося до садистських методів тестування мийного засобу або туші, прирівнюючи їх важливість до життя сотень тварин.

Усе починається з нас, і доля братів наших менших теж у наших руках. Життя чи смерть – Вам вирішувати.

Фуштей Діана

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп