Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Тишкевич зізналася, що її лікування не дає результатів

Опубліковано lemberglegion, 15:00, 02.06.2024.  Переглядів: 377  Відправити другу: Тишкевич зізналася, що її лікування не дає результатів  Роздрукувати: Тишкевич зізналася, що її лікування не дає результатів

6389_ti.jpeg (15.75 Kb)

Українська акторка Катерина Тишкевич ніяк не може позбутися сильного головного болю, хоча займається різноманітними терапіями та вправами.

"Це я сьогодні зранку б'юся в істериці. Вважаю таке теж можна вам довірити, бо це чесно. Причини: 1) Позаду 20 сеансів ТМС (транскраніальної магнітної стимуляції – прим. ред.). I нема більше надії, що цей інструмент допоможе і треба просто трохи терпіння. 2) Настало літо, а зміна кліматичного сезону – це теж дурне підбиття підсумків і висновок, що я все ще в дупі. 3) Окрім головного болю зранку повернулась тривожність... Це мене добило", - зізналася вона у соцмережі.

Катерина додала, що до цього не плакала аж два місяці, але нарешті її прорвало, тож акторка мусила займатися з психологом, щоб заспокоїтися.

"Іноді я задовбуюсь авансом йти в життя, балансуючи на прірві людських можливостей витримки. Не плакала майже 2 місяці, але сьогодні просто прорвало, бо голова не переставала боліти ані на секунду за весь цей час... Після цього мене 1,5 години збирала до купи психолог і я ще багато плакала. А потім нафарбувалась за дві секунди і поїхала, бо мала вже домовленість і не могла скасувати. Я на межі", - визнала зірка.

4380_kt.jpeg (88.1 Kb)Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Система Orphus

  Загрузка...
  Коментування даної новини заборонено
  Підписатись не коментуючи
  E-mail:


  Перегляньте наше відео  Новини партнерів


  Цікаві новини


  Інші новини  Інші новини

  Загрузка...

  Погода в Україні


  Ми в facebook
  Додати на яндекс

  добавить на Яндекс  Твій гороскоп