Глянець / Події / Трінчер: У мого чоловіка були думки про самогубство

19:00, 07.12.2023

 друкувати

закрити
4390_tr.jpeg (54.67 Kb)

Українська співачка та блогерка Анна Трінчер розповіла про важкий стан свого вже колишнього чоловіка Олександра Волошина.

"Лише за серпень я обійшла близько п'яти різних психологів, у яких я була по декілька разів на сеансах. Це буквально кожен день. Це була абсолютно різна цінова політика – від тисячі грн до восьми тис грн за одну годину. Я готова була віддавати гроші заради свого щастя і ментального здоров'я. У мене був запит, що я роблю не так, що наші стосунки перетворилися з абсолютного щастя в абсолютне нещастя.

Він лікувався медикаментозно, нескінченні психіатри. Якісь з них давали рекомендації, які приводили до погіршення стану і давали медикаменти і їх дозинг такий, що це призводило до суїцидальних думок.

У Саші півроку тому почалася депресія. Це клінічно поставлений діагноз. Обсесивно-компульсивний розлад. Я щиро сподівалася, що це не впливає на наші стосунки, але, коли ти живеш з людиною, яка ментально нездорова, ти починаєш теж ментально хворіти, хочеш ти цього чи ні. Особливо коли ти любиш дуже сильно цю людину. Саша за своїм психотипом дуже холодна і відсторонена людина, а я дуже тепла. Зараз у нього ремісія, йому набагато краще. Він навчився поратися з тривожними думками", - зізналася Трінчер в інтерв'ю з Машею Єфросиніною.

Опубліковано 19:00, 07.12.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini/46326trincher-u-mogo-cholovika-buli-dumki-pro-samogubstvo.html

 друкувати

закрити