Глянець / Події / Єлизавета II видала нову заборону для Меган Маркл і принца Гаррі

06:55, 20.02.2020

 друкувати

закрити
3825_3c5_depositphotos_271997250_l_2015.jpg (22.36 Kb)

Стало відомо, що Єлизавета II після довгих і складних переговорів з високопоставленими чиновниками прийняла рішення заборонити принцу Гаррі і Меган Маркл відтепер використовувати титул герцога і герцогині Сассекських, а також саме слово "королівський" в комерційних цілях. Так що найближчим часом Гаррі і Меган доведеться провести ребрендинг своїх проектів і придумати їм нову назву.

Зокрема, їм доведеться змінити назву свого сайту Sussex Royal, на створення якого вони витратили десятки тисяч фунтів стерлінгів. ЗМІ повідомляли, що Гаррі і Меган збираються (чи вже зробили це) зареєструвати Sussex Royal як міжнародний товарний знак, під яким вони хотіли випускати різні товари, включаючи одяг, канцелярські товари, книги і навчальні матеріали. Крім того, герцог і герцогиня планували створити нові благодійні організації під назвою - Sussex Royal і The Foundation of the Duke and Duchess of Sussex. Офіційну сторінку в Instagram пари, на яку підписано більше 11 мільйонів, також, можливо, доведеться перейменовувати.

Опубліковано 06:55, 20.02.2020, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini/33859elizaveta-ii-vidala-novu-zaboronu-dlya-megan-markl-i-princa-garri.html

 друкувати

закрити