Глянець / Події / Наталя Могилевська відверто розповіла, чому покидала сцену (ФОТО)

17:25, 25.02.2018

 друкувати

закрити
ntmta.jpg (16.43 Kb)

Відому співачку Наталю Могилевську минулого року важко було побачити чи почути на публіці і лише з "Танцями з зірками", а потім і дитячим "Голосом країни", зірка, яка добряче пострункішала, змінила імідж, повернулась до шанувальників. Причини такого зникнення Могилевська пообіцяла розповісти у книзі, яку вже написала і скоро планує видати, а у своєму Інстаграмі зірка вирішила пояснити кілька моментів.

"Якщо всередині ти залишаєшся маленькою стривоженою дитиною, яка постійно потребує підтримки і схвалення, то зовнішні атрибути дорослого життя, сімейне життя і дорослі турботи, зовсім не вирішують проблему дорослішання. Ти залишаєшся дитиною, що грає у доросле життя", - пише зірка.

"Дитині потрібна підтримка і захист батьків... Як бути? - Надати цю турботу і підтримку собі самостійно. І це цілком можливо. Я написала про це в книзі.
Я вибрала спосіб - дорослішати по-справжньому. Брати відповідальність за своє життя, вивчати себе, свої бажання, таланти, цінності. Купувати знання про себе, яке більше ніколи не буде залежати від думки інших людей або батьків, знання і впевненість, яка не потребує схвалення та підтримку", - ділиться Наталя.

Допис, поширений Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya)


Опубліковано 17:25, 25.02.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini/25741natalya-mogilevska-vidverto-rozpovila-chomu-pokidala-scenu-foto.html

 друкувати

закрити