Глянець / Події / Євгенія Власова вперше після реанімації вийшла на публіку (ФОТО)

17:45, 04.02.2018

 друкувати

закрити
Відома співачка Євгенія Власова ще у листопаді потрапила у реанімацію, вперше після пережитого вийшла на публіку у шоу "Світське життя" і розповіла в інтерв'ю з Катею Осадчою про хворобу.

Зараз зірка вдома на реабілітації і зізнається, почуває себе вже краще і впевненіше. У студію програми співачка прийшла в короткій чорній сукні з квітковим принтом і в туфлях на підборах.

"Чомусь для людей я стала якоюсь надією і мене почали називати "Вітер надії", хоча цю пісню я не дуже любила, тому що я написала її в такі депресивні свої періоди", - розповідає Власова, зізнаючись, що досі отримує безліч приємних повідомлень від шанувальників.

"Ситуація 8 років тому (коли співачка боролася з онкологією) мене не так вибила, як ця. Тоді я була трішки готова. Тому що це була призначена операція, це був призначений день. А тут абсолютно несподівано", - розповідає зірка.

"Після того, коли я опритомніла після операції, я взагалі не зрозуміла, що відбувається. Чому стільки кіпішу? І через якийсь час хірург мені говорить: "З десяти один виживає", - сказала Євгенія.

2246_ktosv.jpg (38.88 Kb)

Опубліковано 17:45, 04.02.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini/25422evgeniya-vlasova-vpershe-pislya-reanimacii-viishla-na-publiku-foto.html

 друкувати

закрити