Глянець / Події / "Люди, ви не виродки": Потап обурив шанувальників розповіддю про шопінг

06:20, 04.01.2018

 друкувати

закрити
"Люди, люди... А ти хто, небожитель?", - пишуть обурені шанувальники у відповідь на відео Потапа, яке він напередодні опублікував у своєму Інстаграмі.

2219_08_xkd6gx5.jpg (30.44 Kb)

Так, відомий репер, який тепер виступає під псевдонімом ПТП, днями відвідав торговий центр і "поспілкувався з фанатами".

"Ви знаєте, ось я тільки що походив по магазинах, купував подарунки, поспілкувався з людьми. Так мене люблять люди, підходять, фотографуються, розповідають якісь історії, діляться добром, всі бажають гарного настрою. Це так приємно. Все-таки, люди, ви не виродки. Люди, ви хороші, ви можете бути хорошими. Ви знаєте, у мене навіть піднявся настрій", - сказав Потап.

Шанувальників такий "висновок" обурив і вони пригадали Потапу, що й сам він не "ангел": так, хтось розповів про випадок, коли підійшов до Потапа й Насті за автографом, а репер його "послав" нецензурними словами, а когось образило твердження про "виродків".

Допис, поширений Oleksii Potapenko (@realpotap)


Опубліковано 06:20, 04.01.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini/24949lyudi-vi-ne-virodki-potap-oburiv-shanuvalnikiv-rozpoviddyu-pro-shoping.html

 друкувати

закрити