Глянець / Події / Наталя Могилевська прокоментувала суперництво з Дорофеєвою

22:00, 31.10.2017

 друкувати

закрити
Протягом усіх 10 ефірів шоу у шанувальників "Танців з зірками", які закінчилися цієї неділі, було питання - хто ж отримає заповітний кубок - Наталя Могилевська, яка повернулась на танцпол вже з досвідом, чи Надя Дорофеєва, яка була фавориткою і глядачів, і журі майже увесь час?

Втім, перемогу отримала Наталя Могилевська та Ігор Кузьменко. Для Наталі Могилевської це вже був третій сезон, в якому вона приймала участь, але - перша перемога.

Після того, як пристрасті затихли, шанувальників почало цікавити наступне - як закінчилося суперництво між співачками, чи не було видертого волосся та скандалів за лаштунками? Немов відповідь для фанів, Могилевська опублікувала зворушливий допис з Дорофеєвою.

"Ми дуже подружилися з Надею і чекали результатів, тримаючись за руки. Ця перемога наша спільна. Надя - приголомшлива ніжна квітка, яка розпустилася на українській сцені. Попереду "Голос Діти", де ми знову будемо змагатися за наших діток! І це буде найбільш добре і найкрасивіше змагання в одному з найбільш зворушливих проектів 1 + 1! Надюша, люблю тебе!, - написала Наталя у Інстаграмі.

1382_33.jpg (108.51 Kb)

Опубліковано 22:00, 31.10.2017, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini/24011natalya-mogilevska-prokomentuvala-supernictvo-z-dorofeevoyu.html

 друкувати

закрити