Глянець / Події / Вікторії Боні приписали роман з зіркою "Величного століття"

07:25, 25.10.2017

 друкувати

закрити
Цікаво, що чутки про те, що Вікторія Боня "підбиває клини" до актора Бурака Озчівіта, зірки серіалу "Величне століття. Роксолана", пустили саме турецькі ЗМІ, які слідкують за Інстаграмом актора та переглядають сотні коментарів шанувальниць. Саме серед них ЗМІ віднайшли кілька дописів Боні і заявили: росіянка залицяється до одруженого Бурака.

5612_72978_0.jpg (26.9 Kb)

Зважаючи на те, що Озчівіт щасливий у шлюбі, його фанати сприйняли жест Вікторії, як спосіб розлучити його з дружиною Фахріє.

"Відстань від Бурака, він вже одружений", "Фахріє набагато красивіша від тебе", "Май гордість, він тобі все одно не відповість", - пишуть розлючені фани.

Сама ж Боня нарешті дала власний коментар подій: "Турецька преса просто атакувала мене дзвінками, прокоментувати "історію" з Бураком, хоча немає ніякої історії і зовсім. Я активний користувач в Інстаграмі і за весь час написала сотні різних коментарів різним людям. Але саме турецька преса створила справжній ажіотаж навколо мого коментаря турецькій парі. Я щаслива в особистому житті і на чужих чоловіків не претендую, у мене є свій, якого я шалено люблю!", - висловилась Боня.

2317_uk.jpg (38.81 Kb)

Опубліковано 07:25, 25.10.2017, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini/23924viktorii-boni-pripisali-roman-z-zirkoyu-velichnogo-stolittya.html

 друкувати

закрити