Глянець / Події / Сім'ю Анастасії Приходько обдурили на чималу суму грошей

06:20, 04.10.2017

 друкувати

закрити
Відома українська співачка Анастасія Приходько, яка днями презентувала новий кліп на пісню "Крила", поставши перед фанами з поголеною головою, опублікувала у мережі історію про те, як її родину буквально напередодні обманули шахраї.

Так, поки співачка разом із чоловіком летіли із Сакраменто до Парижа, шахраї нажилися на їхній сім'ї. Вони зателефонували мамі чоловіка Анастасії та сказали, що у неї – перелом ключиці, а у чоловіка – проблеми із хребтом.

27206f24c7f4e2704a7efe5f215cc519.jpeg (36.31 Kb)

"Вони знали все: що мене немає в країні, що ми протягом десяти годин без зв'язку", - каже співачка. В результаті і мама, і кум Анастасії віддали невідомим усі заощадження.

У відео, яке вона виклала у Facebook, Приходько зазначила: подібна афера повторюється з її сім'єю вже вдруге: раніше аферисти обманули її бабусю.

"Зателефонувала ніби я і сказала, що я збила людину. Нібито я під слідством і так далі. Бабуся о другій ночі пішла і винесла все, що було", - розповідає артистка.

"У кожній сім'ї повинно бути кодове слово, напевно. Спочатку -  шок, я розумію, але потім потрібно запитати якесь домашнє слово, яке знаєте тільки ви", - радить вона.

Опубліковано 06:20, 04.10.2017, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini/23633simyu-anastasii-prihodko-obdurili-na-chimalu-sumu-groshei.html

 друкувати

закрити