Глянець / Події / "Настя для нього муза": мама Потапа заінтригувала новим інтерв'ю

22:00, 31.08.2017

 друкувати

закрити
Не так давно у Інстаграмі Насті Каменських з'явилося фото з тренування, на якому вона "випадково" засвітила руку з чималим перстеником, а згодом й Потап заінтригував фанатів, сказавши, що вже у вересні все проясниться і вони з Настею здивують своїх шанувальників несподіваною заявою. Звісно, фанати вперто думають та сподіваються, що зовсім скоро одна з найяскравіших пар шоу-бізу стане подружжям, а днями "вогню" підлила й мама Потапа, давши інтерв'ю одному українському виданню.

0020_b1222159962da3cf5472b1bf62fc8679.jpg (18.92 Kb)

Людмила Потапенко розповіла, що Настя має велике значення для її сина: "Ось з кого Льоша бере приклад - так це Настя. Жінка, яка знаходиться поруч, теж, напевно, йому не говорила - мовляв, давай, схудни. Вона просто робила свою справу, отримала відмінну форму, про яку мріяла і стала для нього прикладом. Він теж не дурень - зрозумів, що не можна інакше і зайнявся собою".

За визнанням Людмили Анатоліївни, Настя для Потапа муза у всіх сенсах цього слова, причому не лише у творчості.

"Вона чудова людина. Знаєте, я купувала яблучка у старенької бабусі і запитала її: «Такі красиві, а смачні?» - «Оце дитя запам'ятай - яке зверху, таке й всередині" - розповідає мама Потапа.

Опубліковано 22:00, 31.08.2017, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini/23189nastya-dlya-nogo-muza-mama-potapa-zaintriguvala-novim-intervyu.html

 друкувати

закрити