Глянець / Події / Лобода на раритетному авто вилетіла в кювет

22:30, 24.12.2016

 друкувати

закрити
Loboda представила даний road movie про свої пригоди в Іспанії під час зйомок кліпу "Твої очі". Співачка розповіла, що зйомки в Андалусії стали найскладнішими в її кар'єрі і показала чому.

4641_585d3cbac8cd2.jpg (16.92 Kb)

Протягом чотирьох знімальних днів Світлану і її команду переслідувала низка подій. Через помилку Міжнародних українських авіаліній було втрачено 4 валізи з усіма костюмами і унікальним реквізитом для кліпу. Два дня продюсер артистки Нателла Крапівіна зі Світланою намагалися відшукати свій багаж в різних точках Європи.

Але це був тільки початок іспанських пригод. Під час роботи на головній локації, заради якої Світлана і відправилася в Андалусію, з нез'ясовних причин зупинилися вітряки, і мізансцену з їх участю довелося перезнімати. Так що, коли на наступний день Loboda, хвацько розсікають в кадрі на раритетному мускулкар, злетіла на авто в кювет і машину довелося транспортувати на ремонт - цього вже ніхто не здивувався. При цьому викликаний на нічну зйомку наряд поліції через труднощі перекладу намір заарештувати продюсера артистки.

Не сиділи склавши руки і друзі Світлани. Щодня, протягом усіх 4-х знімальних днів, на світанку вони відволікали на себе увагу здирників, які вимагали грошей буквально за кожен кущ, який потрапив в кадр. А в цей час сама артистка з основною групою стрімко знімала мізансцену знаходження головного героя голяка в іншій частині "берега вітрів".

В історію про те, як створювався кліп "Твої очі" також увійшли кадри постільної сцени головних героїв. З making-off стало відомо, що артистка сама виступає режисером відвертих сцен зі своєю участю. Співачка повністю контролює процес, отсматрівая матеріал на моніторах.

Не залишився непоміченим і подвиг знімальної групи в ім'я мистецтва. Впродовж 5 годин команда Світлани з апаратурою і реквізитом в руках піднімалася пішки в гори, щоб зняти кадри світанку на тлі скелі з білого піску.

- Коли аудіо набирає 5.000.000 можна цілком заощадити на кліпі або зняти халтурку так, щоб в телевізорі показали. Але це не наша історія. Для мене принципово важливо знімати для Loboda красиві фундаментальні роботи, які є не просто візуальним супроводом пісні, але й стати самостійною історією з життя жінки. І мені дуже пощастило, що я сама собі виділяю бюджети на зйомки. Інакше, боюся, не бачити мені андалусской пустелі і вітряних велетнів, пронизуючих небо. Приємно, що всього лише за місяць наше відео подивилися більше 10.000.000 чоловік і це наш особистий рекорд. Дякую всій моїй мега-команді на чолі з Володимиром Шкляревського! - Прокоментувала Нателла Крапівіна.

[media width="505" height="350"]https://www.youtube.com/watch?v=oHOkivTLT4U[/media]

Опубліковано 22:30, 24.12.2016, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini/19724loboda-na-raritetnomu-avto-viletila-v-kyuvet.html

 друкувати

закрити