Глянець / Події / Лобода відкрила власний лейбл (ВІДЕО)

11:00, 30.09.2016

 друкувати

закрити
З цією метою екс-солістка "ВІА Гри" разом зі своїм продюсером Нателлою Крапівіною і саунд-продюсером Михайлом Кошовим заснувала новий музичний лейбл BogArt. Першим релізом нового лейбла став сингл "Не плач" репера Gadar.

xetridwu0oc.jpg (29.73 Kb)

В описі ролика репера на YouTube стверджується, що співпраця команди Loboda і Gadar стане початком популяризації вуличної культури на Україні.

"Коли я почула, як цей хлопець читає, не повірила, що він українець, - каже Світлана Лобода. - Gadar робив це як "чорний"! Його тембр і різні фарби голосу підкорили мене. Ми з Нателлою давно думали про продюсування артистів і, нарешті, знайшли, з ким хотілося б почати цей нелегкий, але цікавий шлях"- каже Світлана.

Продюсер співачки Нателла Крапівіна вважає молодого артиста подарунком для всіх жінок.

"На сучасній сцені, де превалює образ метросексуалів і хлопців, яких при поганому освітленні легко сплутати з дівчатами, Gadar - справжній подарунок для всіх жінок, котрі сумують за чоловічим плечем, по справжньому сильному голосу, по турботливих ніжних руках. Цей хлопець, як молодий Бельмондо з "Божевільного П'єро". Він готовий на все заради любові, - каже Крапівіна.

[media width="505" height="350"]https://www.youtube.com/watch?v=8JmjeCCA6OM[/media]

Опубліковано 11:00, 30.09.2016, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini/18831loboda-vidkrila-vlasnii-leibl-video.html

 друкувати

закрити