Глянець / Події / Святослав Вакарчук може балотуватися у президенти України (ФОТО)

09:30, 24.10.2015

 друкувати

закрити
Продюсер Олена Мозгова висловила свою думу щодо Святослава Вакарчука та його політичного майбутнього, передає СТБ.

600597_5.jpg (23.71 Kb)

"Говорю без частки сарказму, чесно, я б хотіла, щоб Вакарчук пішов у президенти. Він патріотичний, розумний, хитрий, заповзятливий, дипломатичний, не буде з шашкою бігати і в принципових моментах займе принципову позицію. Крім того, він молодий, здоровий. Мені дуже подобається, що він росте, не зупиняється. Хоча міг би стригти капусту до старості, і все було б чудово. Але він не боїться експериментувати, насамперед з собою. Він розумний. Я дуже люблю розумних людей. А якщо при цьому він ще й порядний, то це - ідеальне поєднання" - висловила свою думку Мозгова.

pp3bbb.jpg (13.7 Kb)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вакарчук пропіарив новий кліп своєї підопічної Христини Соловій (ФОТО)

У інтерв'ю Мозгова також згадала, що Святослав вже був депутатом і намагався поєднувати політику та творчість, проте вибрав останнє.

"Якщо він погодиться хоча б на два терміни стати президентом і пожертвувати десятьма роками свого життя, то це буде хороший варіант. Знань, мудрості йому для цього вистачить" - зазначила співачка.

384045840fbf.jpg (14.62 Kb)

Опубліковано 09:30, 24.10.2015, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini/15976svyatoslav-vakarchuk-mozhe-balotuvatisya-u-prezidenti-ukraini-foto.html

 друкувати

закрити