![fd2b7a9-105780-340543782771133-5619735-n.jpg (95.33 Kb)](http://glianec.com/uploads/images/Bybluk/fd2b7a9-10549780-340543782771133-561973495-n.jpg)
"Якщо я чимось завинила, чи якось себе поводила, то я готова попросити пробачення в Олени Миколаївни. Але я не розумію, з чого це почалося, і, мабуть, просто такий турбулентний час і люди психують на рівному місці., - продовжила Марія.
![f_1389469213593197.jpg (28.67 Kb)](http://glianec.com/uploads/images/Bybluk/f_13857946921359493197.jpg)
"Український менталітет славиться тим, що люди інколи конфліктують один з одним. У того хата краща, у того ще щось краще. Хто поїхав на "Євробачення", або ні. Я вважаю, що це неправильно. І якщо зараз час і місце, я готова сказати, що я не маю нічого проти Олени Миколаївни", - вважає Яремчук.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Мозгова обізвала Яремчук (ФОТО)
![211213_8.jpg (21.76 Kb)](http://glianec.com/uploads/images/Bybluk/211213_8.jpg)