Новини

Join новини


Новинки моди

Загрузка...

Володимир Зеленський виступив на відкритті Каннського кінофестивалю

Опубліковано Diana_Iliyina, 10:11, 18.05.2022.  Переглядів: 328  Відправити другу: Володимир Зеленський виступив на відкритті Каннського кінофестивалю  Роздрукувати: Володимир Зеленський виступив на відкритті Каннського кінофестивалю

2947_b10a4f418b876bb0ab9304b0f3a36ff3.jpeg (17.27 Kb)

Президент України Володимир Зеленський є однією з найвпливовіших людей світу на даний момент. Тому стає учасником чималої кількости подій.

Після промови на Греммі, Зеленський долучився до відкриття 75-го міжнародного Каннського кінофестивалю. Очільник України звернувся до членів журі та до гостей.

Президент перед усіма присутніми процитував Чарлі Чапліна та висловив впевненість щодо перемоги України.

"Великий диктатор" Чарлі Чапліна не знищив тоді реального диктатора, але завдяки йому кінематограф перестав бути німим. Німим – в усіх сенсах цього слова. Кіно говорило і це був голос майбутньої перемоги свободи. Вже тоді, у 1940 році, коли з екранів прозвучало: "Людська ненависть пройде і диктатори помруть. Влада, яку вони забрали у людей, повернеться до людей. І поки люди вмирають, свобода ніколи не загине", – процитував президент України.

Зеленський нагадала усім, що зараз знову війну і з нею треба боротись і виборювати свободу.

"Зараз знову, як і тоді, є диктатор. Знову, як і тоді, війна за свободу. Знову, як і тоді, нам потрібно, щоб кіно не було німим. В нас немає альтернативи, ніж виборювати свободу. Я впевнений, що диктатор програє. Але мають прозвучати слова, як у 1940-му. Прозвучати з усіх екранів вільного світу. Потрібен новий Чаплін, який доведе і зараз, що кінематограф перестав бути німим. "Тим, хто мене чує, я кажу – не впадайте у відчай. Людська ненависть мине і диктатури помруть. Нарешті ми маємо перемогти у цій битві і нам потрібне кіно, яке забезпечить саме такий фінал. Щоб кожен голос був на боці свободи, як це і бачилось завжди, передусім – голос кіно", – додав Зеленський.


Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп