Глянець / Події, Фішки / Солістка гурту KAZKA заспівала гімн України у Нью-Йорку

11:32, 25.03.2022

 друкувати

закрити
43_image_11.jpg (30.46 Kb)

Солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька підтримує Україну у США, де ходить на мітинги та розповідає правду про війну. Днями зірка заспівала гімн України і юю у центрі Нью-Йорка.

Українська співачка Олександра Заріцька відвідала черговий мітинг на підримку України у США. У Нью-Йорку піднімали синьо-жовтий прапор у центрі міста. А артистка водночас з цим виконала гімн України.

Олександра Заріцька з трибуни заспівала гімн України під час події. Та зізналась, що пишається бути учасником цієї історії.

"Велика честь для мене виконати гімн України на честь історичної події – підняття українського прапора у самому центрі Нью-Йорку.

Прапор України майорітиме поряд з прапором США у знак боротьби і віри у незалежність нашої країни і мирного народу. Наш жовто-блакитний символ волі і любові до своєї землі висітиме у центрі міста до дня, коли Україна переможе у війні з росією", - написала зірка.


Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений KAZKA (@kazka.band)


Опубліковано 11:32, 25.03.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini-fishka/41883solistka-gurtu-kazka-zaspivala-gimn-ukraini-u-nyu-iorku.html

 друкувати

закрити