Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Джеджула заявив, що виграв справу про наклеп проти колишньої дружини

Опубліковано Diana_Iliyina, 11:00, 30.05.2023.  Переглядів: 1485  Відправити другу: Джеджула заявив, що виграв справу про наклеп проти колишньої дружини   Роздрукувати: Джеджула заявив, що виграв справу про наклеп проти колишньої дружини

5013_a5d30f6f40f6c338959bfad541b746e3.jpeg (34.05 Kb)

Скандали між шоуменом Андрієм Джеджулою та його колишньою дружиною Юлією Леус схоже, що досягли фінішу. Чоловік розповів про рішення суду.

Ще у 2021 році Андрій подав до суду на Юлію за те, що вона оббрехала його. У одному з інтерв’ю вона заявила, що колишній її бив та ображав. За рішенням суду, правим виявився Джеджула. Тому Леус має виплатити йому моральну компенсацію у розмірі 1 гривні.

"Суд закінчився торжеством правосуддя… Цей процес був не про гроші! Всі судові витрати оплатив я. Головна мета – це спростування неправдивої інформації та тієї, що паплюжить честь, гідність і репутацію. Колишня має відшкодувати мені моральну компенсацію у розмірі однієї гривні!" – розповів шоумен.

Окрім цього під рішення суду потрапила і інтерв’юерка Анна Олицька, у розмові з якою Юлія якраз і висловила свої звинувачення. Вони мають спростувати свої попередні заяви.

"2 роки тому, мої адвокати подали в суд на колишню та журналістку жовтої преси Олицьку, на каналі якої вийшла «програма» без перевірки інформації БЕЗ МОЖЛИВОСТІ МЕНІ ДАТИ ВІДПОВІДЬ ПО ФАКТАМ ЗАКИДАНЬ І ЗВИНУВАЧЕНЬ в пошуках сенсацій на тлі намагання знищити роками напрацьовану репутацію та ділові стосунки. Всі тези з цієї "програми" розлетілися нашими ЗМІ, що неабияк вплинуло на мою професійну діяльність та звичайне життя! Цей процес був не про гроші!!! ВСІ СУДОВІ ВИТРАТИ ОПЛАТИВ Я, головна мета — ЦЕ СПРОСТУВАННЯ НЕПРАВДИВОЇ, та ТІЄЇ, що ПАПЛЮЖИТЬ ЧЕСТЬ, ГІДНІСТЬ І РЕПУТАЦІЮ іІНФООМАЦІЇ В ПОДІБНИЙ СПОСІБ ЯК І БУЛО ЇЇ РОЗПОВСЮДЖЕНО!! Тобто обидві фігурантки мають за РІШЕННЯМ СУДУ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ, якщо поважають його, ЗІБРАТИСЯ РАЗОМ І У ТІЙ САМІЙ «програмі» СПРОСТУВАТИ ФЕЙКИ! І ще, колишня має ВІДШКОДУВАТИ мені МОРАЛЬНУ КОМПЕНСАЦІЮ у розмірі ОДНІЄЇ ГРИВНІ! Ця гривня буде МАТИ ВЕЛИКУ ВАГУ ДЛЯ МЕНЕ ТА СУСПІЛЬСТВА, бо буде нагадувати всім і тим, хто поливає брудом і бреше і псевдожурналістам, які ЗАВЖДИ МАЮТЬ ВИСВІТЛЮВАТИ 2 ТОЧКИ ЗОРУ, а не бігати в пошуках дешевої сенсації там де її немає паразитуючи на доброму імені і репутації, яка складалась роками", — підсумував Андрій.
Також цю ситуацію прокоментувала Юлія Леус, яка заявила, що вона не судилась з Андрієм і він сам судився та виграв у суді. Окрім цього, жінка заявила, що чоловік не цікавиться їхньою донькою - не приходить на домовлену зустріч у садок, а прийшов тоді, коли була повітряна тривога і дітей вели у бомбосховище.

2597_photo_2023-05-29_23-54-11.jpg (.73 Kb)Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Система Orphus

  Загрузка...
  Коментування даної новини заборонено
  Підписатись не коментуючи
  E-mail:


  Перегляньте наше відео  Новини партнерів


  Цікаві новини


  Інші новини  Інші новини

  Загрузка...

  Погода в Україні


  Ми в facebook
  Додати на яндекс

  добавить на Яндекс  Твій гороскоп