Глянець / Мода / Модний провал: Олена Кравець і Леся Нікітюк з'явились в однакових сукнях

07:25, 08.02.2018

 друкувати

закрити
14_4.jpg (24.59 Kb)

Вже зовсім скоро ми побачимо двох зірок у шоу "Хто зверху?", але днями виявилося, що на екрани міг потрапити не лише кумедний момент зі зйомок, але й справжній модний казус: Леся Нікітюк, капітан жіночої команди, та її учасниця Олена Кравець обрали для ефіру однакові сукні!

"Ми знімали вже восьму за рахунком програму.Я при повному параді, в шикарній сукні, готуюся вийти до людей вітатися, цілуватися. І тут перед самим виходом до мене підбігає стиліст і каже: "Йдемо швидко в гримерку! Терміново перевдягаємося. Кравець в такому ж вбранні, як і ти!", - сміється Нікітюк.

"У мене плаття червоне, а у Олени - зелене, - розповідає Леся. - І Притула, уявляєте, в такому ж, тільки жовтому. Жартую. Притула - в такому ж, тільки синьому. Такий ось вийшов форс-мажор. Я переодяглася. і потім ми з Оленою приколювалися, що було б круто вийти на майданчик в однакових сукнях. Щоб всі глядачі шоу знали: Олена Кравець та Леся Никитюк "закуповуються" в одному магазині на Шулявці!"

На усунення форс-мажору пішло буквально кілька хвилин. У стилістів проекту завжди є запасні наряди для капітанів команд. Так що в підсумку Леся блищала на знімальному майданчику в плаття з корсетом.5604_99.jpg (26.8 Kb)

Опубліковано 07:25, 08.02.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/moda/25474modnii-proval-olena-kravec-i-lesya-nikityuk-zyavilis-v-odnakovih-suknyah.html

 друкувати

закрити