Глянець / Обкладинка / "Дитяча еротика в панчішках" від Періс Хілтон і FHM (ФОТО)

06:27, 06.01.2012

 друкувати

закрити

Світську левицю Періс Хілтон не часто побачиш на обкладинках популярних видань. 30-річна красуня надає перевагу веселим гулянкам, піариться завдяки нескромним витівкам і аж ніяк не заробляє гроші фотосесіями.

perise1.jpg (316.22 Kb)

Проте цього разу Періс зробила виняток для редакції журналу FHM. Шість років тому Хілтон уже прикрашала обкладинку видання, проте погодилася зробити це вдруге. Скандальна білявка позувала для лютневого випуску FHM.

Еротична фотосесія Періс доволі скромна. Дівчина не поспішає знімати із себе весь одяг - мовляв ще встигне. Проте "дитяча еротика" теж справляє враження: Хілтон в звабливих панчішках та пікантних позах виглядає і справді чудово. Блондинка навіть оголяє груди, але тут же прикрашає їх білявими пасмами волосся.

perise2.jpg (105.88 Kb)

Періс Хілтон подарувала журналу змістовне інтерв'ю, де розповіла про свою пристрасть до англійських чоловіків:

"Англійські хлопці, на відміну від американців, виглядають більш зрілими. Вони одночасно джентльмени і дуже сексуальні молоді люди. Це як споживчий кредит - чим більше береш, тим більше хочеться."

perise3.jpg (217.43 Kb)

perise4.jpg (118.34 Kb)

Білявка також зізналася, що підтримує хороші стосунки з принцами Гаррі та Вільямом. А під час зйомок одного з проектів у Лондоні королівські особи з превеликою радістю прийняли у себе красуню Періс.


perise-5.jpg (35.47 Kb)

perise6.jpg (134.47 Kb)

perise-7.jpg (152.88 Kb)

Опубліковано 06:27, 06.01.2012, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fotosesiya/dityacha-erotika-v-panchishkah-vid-peris-hilton-i-fhm.html

 друкувати

закрити