Глянець / Обкладинка, Діти та сім'я / Яскрава Оля Полякова з доньками з'явилась на обкладинці глянцю (ФОТО)

12:30, 26.12.2017

 друкувати

закрити
Відома співачка Оля Полякова не припиняє свої експерименти: вже у цьому місяці шанувальники мали нагоду побачити, як Суперблондинка заради прем'єри "Свінгерів" одягнула голубу перуку, а днями "приміряла" чорне волосся доньки. На обкладинці українського глянцю Viva! Оля з Машою та Алісою постали у неймовірно яскравих образах і зачарували фанів.

Так, старша Маша, яка підростає матусиною копією, з'явилася у рожевій перуці, а от молодша Аліса стала казковою Мальвіною з голубими кучерями. Дівчатка з мамою також одягнули кольорові беретики та картаті жакети і, схоже, чудово провели час на фотосесії.

У інтерв'ю Полякова розповіла про амбіції стосовно Євробачення. Як виявилося, відома поп-співачка зовсім не проти поїхати на пісенний конкурс, втім, не бажає проходити кастинги: "Я готова до цієї роботи, але не за свій рахунок! Якщо брати участь, то тільки якщо покличуть саме мене, як це було з Ані Лорак і Данилко, а не запропонують купити лотерейний квиток", - говорить вона.

60_124.jpg (94.09 Kb)

8873_1311.jpg (105.77 Kb)

Опубліковано 12:30, 26.12.2017, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fotosesiya-dity/24817yaskrava-olya-polyakova-z-donkami-zyavilas-na-obkladinci-glyancyu-foto.html

 друкувати

закрити